Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jak naprawić błąd SD Card Nieoczekiwanie usunięty błąd

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

fywemuki



Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 2:59 am    Temat postu: Jak naprawić błąd SD Card Nieoczekiwanie usunięty błąd Odpowiedz z cytatem

Karta SD jest wyświetlana jako urządzenie pamięci w telefonach komórkowych. Jednak po otwarciu „Pamięć” na Androidzie pojawia się komunikat „Nieoczekiwanie usunięto kartę SD. Odłącz kartę SD przed wyjęciem, aby uniknąć utraty danych”? Gdy otrzymasz wiadomość, nie możesz już zapisać ani jednego pliku. Co gorsza, błąd powoduje, że dane są niedostępne, ale nie martw się, omówmy rozwiązanie, aby je naprawić.
Napraw nieoczekiwany błąd usunięty
 
Możliwe przyczyny nieoczekiwanego usunięcia karty SD

    Dlaczego mój telefon ciągle nieoczekiwanie wyjął kartę SD? Poniżej podano możliwe przyczyny.

          1. Połączenie między telefonem lub aparatem cyfrowym a kartą SD jest luźne, więc urządzenie nie może poprawnie wykryć karty.

          2. Karta SD nie jest sformatowana. W takim przypadku możesz sformatować kartę SD. Jednak formatowanie spowoduje usunięcie wszystkich danych na karcie SD. Dlatego przed sformatowaniem wykonaj odpowiednią kopię zapasową.

          3. Karta SD jest niezgodna z urządzeniem. Zaleca się sprawdzenie wersji i instrukcji karty oraz telefonu lub aparatu cyfrowego, aby sprawdzić, czy są one dopasowane.

           4. Twój telefon lub aparat cyfrowy jest uszkodzony. Możesz podłączyć kartę SD do komputera, aby sprawdzić, czy może działać. Jeśli działa dobrze, oznacza to, że nie ma problemu z kartą SD. Jeśli nie, telefon lub aparat cyfrowy został uszkodzony.

          5. Wirus zaatakował kartę SD. Możesz uruchomić oprogramowanie antywirusowe, aby przeskanować kartę i usunąć wirusa.

          6. Karta SD jest uszkodzona po długim okresie użytkowania. Czas kupić nowy.
Jak naprawić kartę SD nieoczekiwanie usuniętą?
Ponownie zainstaluj kartę SD
Po prostu odmontuj kartę SD i uruchom ponownie telefon. Przez większość czasu rozwiązuje problem.
Podłącz kartę SD do komputera
Eksperymentuj zgodnie z instrukcją. Teraz wyjmij kartę SD i podłącz ją do komputera lub innego funkcjonalnego smartfona, aby sprawdzić, czy nie ma w tym problemu. Jeśli nie, spróbuj użyć innej karty SD w telefonie, aby rozwiązać problem.
 Sformatuj kartę SD
Być może nie ma nic złego w karcie SD, jednak pojawia się błąd „niesformatowany”. Błąd „Karta SD niesformatowana” może spowodować, że telefon nie będzie mógł jej odczytać. W takim przypadku sformatowanie karty SD sprawi, że problem zniknie.
Czy traci dane po sformatowaniu karty SD? Jak odzyskać dane z karty SD?

Używamy Bitwar Data Recovery do naprawy danych karty SD. Bitwar Data Recovery to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania danych z karty pamięci, które zostało specjalnie zaprojektowane do odzyskiwania utraconych / usuniętych zdjęć, filmów i innych plików z różnych typów urządzeń pamięci masowej, w tym dysku twardego, karty SD, dysku USB itp. Poza tym może pomóc odzyskać utracone dane bez wpływu na oryginalne dane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1461

PostWysłany: Pon Sty 03, 2022 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na całe szczęście ja jeszcze nigdy nie miałem tego typu problemów, ale jednak wiem z doświadczenia jak bezpieczeństwo danych w mojej firmie jest ważne. W takiej sytuacji doskonale sprawdza się również Zarządzanie kluczami SSH i myślę, że powinniśmy mieć dostęp do tego typu oprogramowania w naszych przedsiębiorstwach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl