Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Projekt domu.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 6:01 pm    Temat postu: Projekt domu. Odpowiedz z cytatem

Hejeczka,
czy jest tutaj ktoś, kto może się budował? Możecie mi doradzić w kilku kwestiach? Jak tak to super. To zacznijmy od tego, gdzie polecacie rozglądnąć się za projektem domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w sumie jeżeli chodzi o mnie to to tak jak ty, będę dopiero się budować. Jedynie co do projektu to mogę zdradzić Ci, że ja zdecydowałam się teraz na projekt Wąski u firmy MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl . Polecam Ci tam się rozglądnąć. Tym bardziej, że są u nich super akcje promocyjne i można kupić taniej projekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lini29



Dołączył: 20 Gru 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na projekcie domu nie warto oszczędzać.
_________________
osuszanie tynków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 990

PostWysłany: Nie Sty 05, 2020 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku zanim zabierzesz się za budowę domu to chyba pierwszym kosztem jest zakup odpowiedniego projektu domu. Szukałeś już jakiegoś? Od tego jaki projekt domu wybierzesz zależy też to ile na niego wydasz. Ja polecam ofertę https://wybieramprojekt.pl/szukam-projektu-domu-dwurodzinnego/ - myślę, że i was zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 144

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dom musi być dobrze przygotowany dla naszej rodzinki, aby każdy miał przestrzeń dla siebie. Dlatego sprawdź sobie gotowe projekty domów od Archon dopasowane pod aktualne normy m.in WT 2021 i też wersje projektów które od września zeszłego roku weszły. Dlatego właśnie zdecydowałem się na projekt od nich, bo indywidualny jest bardzo drogi i też jego tworzenie długo trwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 373

PostWysłany: Wto Paź 18, 2022 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drewno zawsze jest w modzie i wygląda dobrze. Niestety drewno, które jest na zewnątrz potrzebuje dużej uwagi i regularnej konserwacji. Jednak możliwe jest zastosowanie materiałów trwalszych, a jednocześnie wyglądających jak drewno. Tutaj można znaleźć przykładowe realizacje http://colorex.pl Z pewnością jest to rozwiązanie trwalsze niż drewno a nadal dobrze wyglądające Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Pon Paź 31, 2022 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu trzeba przemyśleć wiele elementów, jak na przykład z jakiego materiału chcielibyśmy mieć schody. Jeśli zależy nam na drewnianych schodach wykonanych przez solidną firmę, to zachęcam do przejrzenia, co ma do zaoferowania firma Drewdom: https://www.drewdom.com.pl/schody-drewniane-radom
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl