Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
pozwolenie na budowę
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Altany
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

niko



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7

PostWysłany: Sro Gru 12, 2007 3:42 pm    Temat postu: pozwolenie na budowę Odpowiedz z cytatem

Witam. Planuję wiosną budowę altany w ogrodzie. Czy konieczne jest jakieś pozwolenie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Mariusz



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 18

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 2:23 pm    Temat postu: Re: pozwolenie na budowę Odpowiedz z cytatem

niko napisał:
Witam. Planuję wiosną budowę altany w ogrodzie. Czy konieczne jest jakieś pozwolenie?


tak ale musisz napisać jak duża ma być ta altana i z czego.drewno,beton,itp sprecyzuj napewno chętnie odpiszę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

niko



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7

PostWysłany: Wto Gru 18, 2007 2:37 pm    Temat postu: Re: pozwolenie na budowę Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:

Tak ale musisz napisać jak duża ma być ta altana i z czego.drewno,beton,itp sprecyzuj napewno chętnie odpiszę

Witam.
Chciałbym altanę sześcio- lub ośmiokątną o średnicy tak gdzieś ok. 3-4 m, podmurowaną do wysokości ok. 1 m, a reszta drewniana kryta dachówką ceramiczną (podobną do tej, która mam już na dachu domu). Z góry dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

niko



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 10:07 pm    Temat postu: Re: pozwolenie na budowę Odpowiedz z cytatem

No czekam i czekam na tę odpowiedź, ale chyba już chęci odeszły, a może jakiś urlop? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Mariusz



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 18

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 9:50 am    Temat postu: Re: pozwolenie na budowę Odpowiedz z cytatem

niko napisał:
No czekam i czekam na tę odpowiedź, ale chyba już chęci odeszły, a może jakiś urlop? Wink

Urlop!!! ja tego słowa nie używałem już od 2 lat Very Happy pozwolenie na budowę oraz projekt potrzebujemy kiedy powierzchnia altany jest większa jak 10m2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

niko



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 1:20 pm    Temat postu: Re: pozwolenie na budowę Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:

Urlop!!! ja tego słowa nie używałem już od 2 lat Very Happy pozwolenie na budowę oraz projekt potrzebujemy kiedy powierzchnia altany jest większa jak 10m2.

Cześć, no to rzeczywiście szybko Cię ten urlop nie czeka Wink jak tyle trzeba czekać na oferowaną odpowiedź.
Tylko pojawia się jakaś nieścisłość, bo na Waszej stronie w pasażu handlowym np. przy altanie o wymiarach 4 x 4 m jest informacja, że na jej postawienie nie potrzeba pozwolenia. Więc ktoś z Was wprowadza mnie w błąd!!! Kto wyjaśni tą kwestię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Mariusz



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 18

PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 3:50 pm    Temat postu: Re: pozwolenie na budowę Odpowiedz z cytatem

niko napisał:

Cześć, no to rzeczywiście szybko Cię ten urlop nie czeka Wink jak tyle trzeba czekać na oferowaną odpowiedź.
Tylko pojawia się jakaś nieścisłość, bo na Waszej stronie w pasażu handlowym np. przy altanie o wymiarach 4 x 4 m jest informacja, że na jej postawienie nie potrzeba pozwolenia. Więc ktoś z Was wprowadza mnie w błąd!!! Kto wyjaśni tą kwestię?

hej nico pozwolenia nie potrzebujesz na budowe altany do 25 m2 ale musisz to zgłosić w starostwie powiatowym.na naszą altanę o wymiarach 4 na 4 nie potrzeba pozwolenia na budowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Mariusz



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 18

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 2:44 pm    Temat postu: Re: pozwolenie na budowę Odpowiedz z cytatem

Tomek D. napisał:

nawet jak będzie z papieru czy zapałek? Laughing

hm... z papieru nie ale z zapałek to mogą się urzędnicy czepić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

doremifa



Dołączył: 21 Mar 2012
Posty: 3
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Mar 28, 2012 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O oł to ja mam chyba altanę nielegalnie, bo jej nie zgłosiłam i nikogo nie pytałam, nawet na to nie wpadłam i sami ją zbudowaliśmy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kispol



Dołączył: 02 Lis 2012
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 02, 2012 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wybudowałem mała altanę tak około 4*4m i nikomu nie zgłaszałem.






wirtualne biuro warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Milenka



Dołączył: 10 Lis 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lis 10, 2015 12:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By uniknąć kłopotów z pozwoleniami i sąsiadami proponują mój patent na altankę. Brzozę płaczącą. Pod jej parasolem można urządzić bardzo miłe gniazdko. Minus to czas budowy - moja się stawia już ponad 30 lat Smile
_________________
"Gotowanie to akt miłości, podarunek, sposób na dzielenie z innymi małych sekretów."
Cookandlove.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

SilownieZewnetrzne.net



Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro Maj 25, 2016 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslicie czy cos sie zmieniło? bo zastanawiam sie nad budowa altany
_________________
Zapraszamy na http://www.silowniezewnetrzne.net nowoczesny portal ćwiczeń, sportu i fitnessu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek.Kosiński



Dołączył: 10 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś może mi doradzić jak skutecznie rzucić palenie?
_____________________________________________
Polecam! kancelaria adwokacka olsztyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aniela



Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 42
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Altany stawiane w rodzinnych ogrodach działkowych o powierzchni zabudowy do 25 m2 w miastach i do 35 m2 poza granicami miast oraz o wysokości do 5 m przy dachach stromych i do 4 m przy dachach płaskich nie wymagają ani zgłoszenia do starostwa ani zezwolenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

parrwalek



Dołączył: 30 Wrz 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam malutką altankę 15 m2 i nie musiałem mieć zezwolenia na budowę. Moja jest drewniana i bardzo łatwa do rozebrania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Altany Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl