Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
rozliczenie Pit

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Shallow



Dołączył: 03 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 11:13 pm    Temat postu: rozliczenie Pit Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry. Gdzie zazwyczaj rozliczacie Pit? Chciałabym znaleźć jakieś dobre i sprawdzone biuro księgowe. Dużo osób polecało mi calendaria.com.pl/ksiegowosc-uslugi-ksiegowe/rozliczenie-podatku-pit.html czy mieliście kiedyś okazję współpracy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Nie Lut 13, 2022 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o pity i rozliczenia to według mnie warto jest zawsze skorzystać z pomocy profesjonalisty, jeżeli nie to warto poczytać sobie, na przykład tutaj https://dziennik.swidnica.pl/pit-37-rozliczysz-online-w-kilka-chwil/ o tym, jak najwygodniej rozliczać pity.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 902

PostWysłany: Nie Paź 16, 2022 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku sprawdza się rozliczanie PIT online. Jeśli macie w tym temacie pytania - poczytajcie https://neografix.pl/w-jaki-sposob-rozliczyc-pit-online/ Sporo dobrej i przejrzystej treści tu znajdziecie. Moje rozliczenia zwykle są z jakimś zwrotem, zatem powiem Wam, że dużo szybciej przychodzi zwrot z rozliczeń online, parę razy już sprawdzałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Sro Lis 22, 2023 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam z księgowej i wszystkie PITY pracowników rozlicza mi biuro rachunkowe w Chełmie. Jest tam zatrudniony spory zespół wykształconych i wykwalifikowanych księgowych, którzy na bieżąco są ze wszystkimi zmianami prawnymi, podatkowymi. Stała i regularna współpraca z urzędami, takimi jak ZUS czy Urząd Skarbowy umożliwia im terminowe oraz prawidłowe rozliczanie wszelkich dokumentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1471

PostWysłany: Wto Lis 28, 2023 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy rozliczaniu VAT z Amazon, kluczowe jest śledzenie wszystkich transakcji i odprowadzanie odpowiedniej kwoty podatku. Amazon dostarcza sprzedawcom raporty sprzedaży, które mogą być pomocne w tym procesie. Dodatkowo, sprzedawcy muszą być świadomi, że Amazon nie odpowiada za odprowadzenie VAT, leży to w gestii sprzedawcy. Bardzo pomocne wskazówki na temat rozliczeń VAT na Amazon znajdziesz na stronie https://bizneswregionie.pl/aktualnosc/jak-rozliczyc-vat-z-amazon więc pamiętaj, że dokładność i terminowość są tutaj kluczowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl