Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Części do auta
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

hexa



Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 7:00 pm    Temat postu: Części do auta Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka mimo, że wymieniła klocki to nadal ma problem z hamowaniem. Podpowiedziałam jej żeby sprawdziła tarcze hamulcowe . Czy waszym zdaniem dobrze jej doradziłam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

sesil



Dołączył: 13 Lip 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lip 13, 2019 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie części najlepiej jest jednak kupować oryginalne według mnie
_________________
ofertypolskichbankow.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o wymianę wycieraczek samochodowych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na ofertę producenta Visee u którego znajdziesz szeroki wybór rozwiązań do różnego typu aut oraz modeli. Na ich stronie internetowej można sobie spokojnie je dobrać. Do tego cena jest naprawdę dobra i w zakresie zamienników jak dla mnie to najlepsze pióra płaskie na jakie się zdecydowałem do tej pory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MirekWil napisał:
A jeśli chodzi o wymianę wycieraczek samochodowych to tutaj zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na ofertę producenta Visee u którego znajdziesz szeroki wybór rozwiązań do różnego typu aut oraz modeli. Na ich stronie internetowej można sobie spokojnie je dobrać. Do tego cena jest naprawdę dobra i w zakresie zamienników jak dla mnie to najlepsze pióra płaskie na jakie się zdecydowałem do tej pory.

O, czyli zamienniki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w kwestii zakupu rozmaitych części do samochodu zwrócił jeszcze uwagę na fakt, że bardzo często mechanicy mają duże upusty w hurtowniach i opłaca się zamówić usługę u nich i oni przez siebie kupują części. Może często wyjść, że z usługą wychodzi niewiele drożej Smile .
Tutaj macie listę mechaników, jakby ktoś potrzebował https://autogratis.pl/naprawa/samochodow/lublin/wszystkie-marki/wszystkie-typy-aut
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie jest bardzo duży wybór części samochodowych. Sklep Motonet oferuje części do samochodów wszystkich marek z dowolnego rocznika. W sklepie znajdziecie części oryginalne a także wysokiej jakości zamienniki. Przy naprawach warto postawić na części dobrej jakości bo wtedy ma się pewność, że auto będzie działało bez zarzutu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o częściach samochodowych to ja szukam sklepu w którym to dostanę części do motocyklu. Bo okazało się, że potrzebuję dźwignia hamulca do motocykla i to w cale nie jest takie łatwe w znalezieniu. Bo niby są sklepy z takimi częściami ale jak potrzeba to akurat nie ma. Więc macie jakiś swój sprawdzony sklep?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pią Paź 02, 2020 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj się zgodzę, że warto mieć sprawdzonego dostawę części zamiennych do swojego auta, bo nigdy nie wiadomo kiedy coś ulegnie awarii. Osobiście coś tam przy aucie umiem zrobić, więc jak jakaś usterka wypadnie to korzystam z okazji w sieci i na przykład w https://czescidobmw.pl/ możecie dobrać to co jest Wam potrzebne do naprawy stawiając na oryginalne części. Oczywiście jeśli chodzi o markę BMW. Mam nadzieję, że też się do tego przekonacie (szczególnie, że w serwisach bardzo często doliczają sobie naprawdę niezłą prowizję za ich zamówienie).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Pon Paź 26, 2020 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Części do mojego samochodu zamawia mój mechanik, bo przyznam, że ja średnio się na tym znam. Na co dzień jeżdżę ferrari i utrzymanie takiego samochodu w dobrej kondycji oraz jego naprawa, wymaga specjalistycznej wiedzy. Wiem, Ferarri Polska i jej realia do jazdy są dość trudne, ale odkąd odbyłem pierwszą jazdę, nie wyobrażam sobie innego samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

izka



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 176

PostWysłany: Czw Mar 18, 2021 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie w każdym szrocie części dostępne są od ręki. Zwłaszcza, jeśli szukamy części do samochodu luksusowego. Widziałam, że lexusa sporo części jest w tym sklepie https://m-parts.pl/marki/lexus . Znajdziecie tam części do różnych układów, m.in. hamulcowego czy klimatyzacji. Części pochodzą tylko od znanych producentów, dlatego można liczyć na wysoką jakość towaru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Pią Mar 19, 2021 5:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy kupujecie do swoich samochodów regenerowane turbosprężarki? Nasz mechanik zaproponował, że powinniśmy w sklepie Ream Poland https://sklep.reampoland.com/ zakupić turbosprężarkę. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Nie Mar 28, 2021 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach raczej większych problemów nie ma z dostępnością części samochodowych i ja jestem zdania, że jeśli czegoś szukamy to na pewno to znajdziemy. Bardzo fajny asortyment możemy również znaleźć w sklepie https://garbus.pl/vw-typ3 gdzie mają sporo części zamiennych do starych modeli marki Volkswagen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pią Lip 09, 2021 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poruszając się samochodem warto posiadać namiar na wulkanizację, Mnie bardzo pomogła wulkanizacja mobilna, którą znalazłam na https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-dabrowa-gornicza-24-h/ . Najechałam na coś i opona została uszkodzona. Bałam się jechać dalej więc pomoc była niezbędna. Zapisałam sobie namiar na tych specjalistów. Może kiedyś jeszcze się przydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

koszykarzWWA



Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 64

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2021 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że mobilna wulkanizacja coraz więcej zyskuje na popularności. To zdecydowanie wygodniejsza opcja dla każdego kierowcy. Dzwonisz i podajesz swoje położenie. Mnie w tym zakresie pomogli https://wulkanizator.com.pl/blog/cena-wymiany-opon/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja teraz szukałam naprawdę dobrej i sprawnej pomocy drogowej... Znajomi polecili mi zajrzeć na stronę https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-bydgoszcz pomoc przyjechała bardzo szybko i już po niedługim czasie mój samochód był już ładowany na lawetę. Miałam szczęście, że trafiłam na tak profesjonalną pomoc drogową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl