Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Akcesoria komputerowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1567

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2023 12:46 pm    Temat postu: Akcesoria komputerowe Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Zamawiacie części do swoich komputerów przez internet? Znalazłem fajną ofertę https://t-matic.pl/sklep-komputerowy-w-elku-sprzet-komputerowy/ z kilkoma rzeczami co mi pasują do kompa i zastanawiam się nad ich kupnem. Warto robić zamówienie przez internet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2023 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaki sklep z częściami do komputera możecie mi polecić?

protetyk Radzymin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2815

PostWysłany: Czw Lip 06, 2023 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest również posiadanie fotela gamingowego. Z własnego doświadczenia mogę Wam polecić ten oferowany przez DXRacer. Firma ta posiada fotele z wysokiej półki o możliwości indywidualnego dopasowania fotela pod użytkownika. Reprezentują nie tylko znany brand ale również zaangażowanie w zapewnienie klientom wygody i bezpieczeństwa. Polecam szczerze. Na pewno znajdziesz dzięki nim produkt który w pełni spełni Twoje oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 902

PostWysłany: Pią Sie 04, 2023 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie jakie zastosowanie ma sieć Peer-to-Peer? Jeśli jeszcze na tę wiedzę nie udało się Wam trafić, to ja chętnie podzielę się z Wami namiarem na artykuł https://www.nexera.pl/pl/articles/czym-jest-siec-peer-to-peer-i-jakie-ma-zastosowania-144723017. Chętnie poczytam, jakie macie o tym zdanie i czy ktoś z Was takiej właśnie sieci używa w pracy, lub po prostu w domu? Wydaje mi się, że jest to bardzo bezpieczne i najprawdopodobniej będę chciała namówić męża, by stworzył tego typu sieć u nas w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl