Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
PREZENTY :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

kwiatek



Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 3
Skąd: KrK, PL

PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 2:32 pm    Temat postu: PREZENTY :) Odpowiedz z cytatem

Zbliżają się Święta, a żeby nie kupować co roku tego samego postanowiłam się porozglądać za jakimś prezentami po różnych serwisach internetowych i trafiłam tutaj do tego działu:

http://gardenplanet.pl/prezenty-switeczne,d324.html

Na hamak chyba już za późno Wink ale może mi ktoś by doradził coś fajnego z tej oferty - oczywiście nie muszą być tylko z działu "prezenty świąteczne".

Coś dla mamy, coś dla dziecka - bo może ktoś już wypróbował niektóre przedmioty i chciałby się podzielić wiedzą Smile

z góry dziękuję i pozdrawiam oraz życzę Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2008 Laughing
_________________
może niezbyt oryginalne ale najładniejsze są róże Wink @-,->--
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aurinko



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 21

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 7:27 pm    Temat postu: prezenty Odpowiedz z cytatem

hej
na prezenty niezłe są lampy solne - w rodzinie już kilka osób takie coś ma i chwali sobie. A też nawilżacze powietrza są niezłe - ładne i funkcjonalne szczególnie zimą przy kaloryferach
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

niko



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7

PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 10:00 pm    Temat postu: Re: prezenty Odpowiedz z cytatem

aurinko napisał:
hej
na prezenty niezłe są lampy solne - w rodzinie już kilka osób takie coś ma i chwali sobie. A też nawilżacze powietrza są niezłe - ładne i funkcjonalne szczególnie zimą przy kaloryferach
pozdrawiam


a te lampy solne to mają też jakieś właściwości lecznicze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ala



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 15

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 1:52 pm    Temat postu: Re: prezenty Odpowiedz z cytatem

słyszałam, że te lampy solne, to dobrze jonizują powietrze, szczególnie jeśli w pomieszczeniu jest centralne ogrzewanie - co dotyczy w zasadzie większości mieszkań Wink
ale jeszcze takiej nie posiadam i się zastanawiam nad zakupem
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

niko



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 7

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 1:59 pm    Temat postu: Re: prezenty Odpowiedz z cytatem

ala napisał:

no ja właśnie też, może okaże się pomocne przy katarze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Przemiel Natalia



Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 2:38 pm    Temat postu: Re: prezenty Odpowiedz z cytatem

Lampy solne ciekawie wyglądają, stwarzają fajny nastrój, no a dodatkowo "polepszają" nam powietrze w domu. Polecam. U mnie taka na biurku stoi koło komputera - czy pomoże zwalczać szkodliwe promieniowanie, to 100% pewności nie mam, ale na pewno nie zaszkodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

marcin24



Dołączył: 21 Sty 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sty 21, 2008 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio idąc tym tropem co kwiatek zacząłem szukać stron gdzie można znaleźć fajne pomysły na prezenty. W ten sposób znalazłem stronkę z pomysłami na prezent na walentynki, ale myślę, że wiele gadżetów na niej prezentowanych nadaje się także na inne okazje.

Pozdrawiam
Marcin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 23

PostWysłany: Sro Sty 30, 2008 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin24 napisał:
Ja ostatnio idąc tym tropem co kwiatek zacząłem szukać stron gdzie można znaleźć fajne pomysły na prezenty. W ten sposób znalazłem stronkę z pomysłami na prezent na walentynki, ale myślę, że wiele gadżetów na niej prezentowanych nadaje się także na inne okazje.

Pozdrawiam
Marcin


yo Smile

No rzeczywiście, niektóre gadżety są nawet nawet Smile
Ale coś mi się wydaje, że ujawniła się nam romantyczna dusza Wink, proponuję, żebyś do tego dołożył jeszcze pachnący kwiatek, np. czerwoną różę albo bukiecik fiołków, bo na maciejki czy lawendę jeszcze za wcześnie Wink Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 23

PostWysłany: Czw Mar 06, 2008 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin24 napisał:
Ja ostatnio idąc tym tropem co kwiatek zacząłem szukać stron gdzie można znaleźć fajne pomysły na prezenty. W ten sposób znalazłem stronkę z pomysłami na prezent na walentynki, ale myślę, że wiele gadżetów na niej prezentowanych nadaje się także na inne okazje.

Pozdrawiam
Marcin


yo Smile marcin24

Niedługo Dzień Kobiet - jakieś nowe pomysły, czy teraz już tylko praca w ogródku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ala



Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 15

PostWysłany: Pią Mar 07, 2008 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie, może chociaż jakiś wirtualny kwiatuszek z tej okazji? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pudelko



Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 4

PostWysłany: Sob Gru 06, 2008 5:14 pm    Temat postu: polecam na prezenty dla naprawde wymagających działkowiczów! Odpowiedz z cytatem

polecam na prezenty dla naprawde wymagających działkowiczów! drzewa i krzewy ozdobne z www.danutapudelko.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

matrioszka



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuje kupić prezent dla zapalonego działkowca i trafiłam tutaj Smile. Ja nie jestem przekonana, czy kwiaty to dobry pomysł, bo przecież każdy sadzi sobie w ogrodzie to co lubi i co mu się podoba. do mnie trafiają prędzej dekoracje ogrodowe, o ile wiadomo w jakim stylu ktoś utrzymuje swoją działkę i jaki ma gust. Może jakiś oryginalny karmnik dla ptaków? Co myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

dena89



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z nietypowych prezentów dodam http://www.sklep-muzyczny.com.pl/akg_k99.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jesat



Dołączył: 19 Gru 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sob Gru 19, 2015 4:17 pm    Temat postu: Bielizna damska Odpowiedz z cytatem

Bielizna Kingi, to pięknie wykrojone figi, stringi oraz szorty, które są dopełnieniem każdej stylizacji. Sprawdź kolekcje stringi na kinga.com.pl i wybierz coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku kupiłem chrześniakowi na urodzinowy prezent jeden z tych trickboardów https://letsboard.pl/20-trickboard . Nie sądziłem, że tak się ucieszy ale po prostu nigdzie się bez niego nie rusza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl