Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Sro Mar 09, 2022 12:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli ktoś lubi różnego rodzaju gadżety to polecam Ci zapoznać się z ofertą dronów na sklepie https://megadron.pl/pl/products/dji-pocket-2-osmo-pocket-2-25009.html może akurat wpadnie Ci któryś model w oko, myślę że może to być super pomysł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pią Paź 29, 2021 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na urodziny Mamy miałam lekki problem z wyborem prezentu, bo dostała ich już całkiem sporo, a co rok kupuję jej coś innego. Przeczytałam w internecie o tym, że kolczyki ze stali chirurgicznej mogą być dobrym prezentem i postanowiłam je zakupić. Jak się okazało, to Mamie bardzo się spodobały i wspomniała mi, że co rok mogę jej kupować biżuterię na urodziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Nie Paź 31, 2021 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym aby ktoś o mnie pomyślał i sprezentował mi naprawdę dobre kosmetyki. Mam jedne na myśli - markę Hada Labo Tokyo https://edax.pl/firm-pol-1589298691-Hada-Labo-Tokyo.html Szczególnie z tej marki poleciłabym Wam serum do twarzy, ma po prostu genialne działanie, a jego cena przy jego działaniu jest śmiesznie niska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Sro Lis 03, 2021 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co według Was będzie dobrym prezentem na urodziny dla mojej żony? Zastanawiam się nad biżuterią.

kotlyleszka.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Czw Lis 25, 2021 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładna kryształowa karafka to też w miarę uniwersalny prezent, który możesz kupić przy różnych okazjach. W końcu taką karafkę można wykorzystać na wodę, wino albo nawet coś mocniejszego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

czarnadama



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 129

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na prezent znakomicie sprawdzą się jakieś ekskluzywne kosmetyki np francuska marka Nuxe posiada bardzo ekskluzywne kosmetyki dla pań nawet mają teraz niezłe rabaty https://www.aptekagemini.pl/grupa-produktow/lp-black-week-nuxe Sama zamówiłam kilka kosmetyków na prent dla mamy. Kosmetyki o bardzo dobrym składzie oraz cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 962

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie pomysłów na prezent jest wiele, chociaż wiecie... Nie zawsze się trafi w stu procentach z prezentem, chociaż są pewne rzeczy, które zawsze zadowolą. Chociażby słodkości, jakieś ptasie mleczka, czy inne... Zobaczcie jakie przykładowo jakie smakołyki oferuje odra brzeg , oni oferują bardzo dobre wyroby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Sro Gru 08, 2021 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy myślicie że Biblia dla dzieci to dobry prezent dla 7 latki? Myślę, że coś bym wybrała z tej listy: https://www.swietywojciech.pl/Ksiazki/Pismo-Swiete/Biblia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 962

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co przykładowo powiedzielibyście na ramki do zdjęć? Mnie się wydaje, że coś takiego mogłoby się świetnie sprawdzić na prezent... Jakby nie było jest to coś praktycznego i jednocześnie ładnego. Jakby co tutaj https://www.sklepzramami.pl/ramki-plastikowe-do-zdjec-cat-225 macie szeroki wybór w ramkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo eleganckim prezentem dla kobiety będzie naszyjnik księżyc Jest to cienki łańcuszek z zawieszką z pozłacanym księżycem. Można zamówić osobisty grawer by wyrazić swoje uczucia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Cytri



Dołączył: 08 Kwi 2017
Posty: 19

PostWysłany: Sob Mar 12, 2022 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli celem jest wyjątkowy prezent na rocznicę ślubu to radzę poszukać w portalu lento. Mimo, że to portal mniej znany są tam producenci z prezentami w dobrych cenach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Pon Mar 14, 2022 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istnieją różne formy podarowania prezentu i niekoniecznie muszą być one typowe. Taki prezent jak meble na wymiar może być dla wielu osób po prostu idealny.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o prezent to myślę że markowe okulary przeciwsłoneczne będą idealnym pomysłem. Nie tylko świetnie uzupełnią stylizacje ale także ochronią oczy przed promieniowaniem UV. Według mnie prezent nie tylko pożyteczny ale i dodający szyku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że porządny dron to naprawdę super sprawa. Na stronie: https://megadron.pl/pl/products/dron-syma-x8-pro-z-gps-8598.htm można zakupić drona z kamerą z funkcją gps. Taki dron to idealny prezent dla dzieci jak i dorosłych. U nas cała rodzina korzysta z tego sprzętu i musze przyznać że jakość zdjęć i filmów zwala z nóg! Ten dron jest najlepszym sprzętem jaki posiadam w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl