Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
księgowość samemu
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 434

PostWysłany: Pią Mar 11, 2022 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że JPK stało się już dla wszystkich codziennością i każdy to JPK musi wysyłać i już nie ma problemów, aby z tym korzystać. Dla mnie na początku jednolity plik kontrolny comarch był czymś dość trudnym i niezrozumiałym, ale szybko znalazłem pomocy i teraz wszystko jest ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie porywałbym się na prowadzenie księgowości w firmie samodzielnie. Już wielokrotnie słyszałem historie osób, które chciały zaoszczędzić, a jeszcze musiały do tego dopłacić, ponieważ popełniły szereg błędów związanych z rozliczeniem. Moim zdaniem świetnie sprawdzi się program do faktur online https://afaktury.pl/wystaw-fakture-rr,3,9/ . Można tutaj rozliczyć różne rodzaje faktur, jak np. faktura RR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 254

PostWysłany: Sro Cze 08, 2022 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was zastanawiał się nad ulga dla kasy średniej Pewnie każdy zastanawia się na jakiej zasadzie to działa Ulga dla klasy średniej polega na odliczeniu od dochodu kwoty, która jest ustalana indywidualnie na podstawie osiąganych przychodów. Są kursy w tym temacie. Warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 902

PostWysłany: Pią Paź 14, 2022 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie łapię się już w tych ulgach, w przyszłym roku znów rozliczę się poprzez e-pity, niemniej kompletnie nie wiem, jak ugryźć sprawę tych ulg, jakie powstały. Muszę koniecznie trochę poczytać https://bomega.pl/juz-dzis-dowiedz-sie-jak-rozliczyc-pit-37-online/ Na szczęście jest trochę tej literatury w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Pią Lis 18, 2022 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę https://www.polskaksiegowa.org.uk/ , na której znajdziecie ofertę profesjonalnego biura rachunkowego, które prowadzi działalność na terenie Anglii. Od wielu lat korzystam z ich usług i nigdy nie było najmniejszego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1567

PostWysłany: Sob Lis 19, 2022 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze tak jest, że samemu wychodzi lepiej. Na stronie https://www.paradiso2018.plpost/7-trade-house bodajże czytałem o tym, dlaczego warto zatrudnić doświadczonych księgowych. Pamiętajcie, że tutaj wszystko się musi zgadzać od początku do końca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Pon Mar 20, 2023 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja wam powiem, że jak chodzi o takie aspekty, jak księgowy Mysłowice, to według mnie dobrze tutaj może się sprawdzić MDA Consulting Group . Nie wiem, ale ja słyszałam, że jest to profesjonalne biuro rachunkowe, które działa zawsze z pełnym zaangażowaniem, zgodnie z przepisami itd. Także tutaj możecie być spokojni o swoje finanse.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl