Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Gdzie sprzedać auto?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 12:13 pm    Temat postu: Gdzie sprzedać auto? Odpowiedz z cytatem

Chciałem się was zapytac czy znacie może jakiś dobry i sprawdzony skup aut uszkodzonych Wrocław który moglibyście mi polecić? Zamierzam sprzedać swój stary samochód i zależy mi na szybkiej, najlepiej gotówkowej transakcji. Będę wam bardzo wdzięczny za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dla Was genialną ofertę, tylko w Warszawie. Jezeli chececie sprzedać swój samochód, to serdecznie polecam skup samochodów Warszawa . Zajmują sie oni skupem samochodów oraz ich sprzedażą, skupuja zarówno sprawne jak i zepsute, bądź powypadkowe samochody. Wszystko macie szczegołowo opisane na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MniejszaNiz



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 294

PostWysłany: Czw Sie 20, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto umieścić ogłoszenie tutaj Serwisy motoryzacyjne mają szeroki zasięg warto umieszczać na nich ogłoszenia o sprzedaży samochodu
My umieściliśsmy ogłoszenie tutaj https://mojadziupla.pl/
Był spory odzew a samochód sprzedał się po miesiącu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Pią Sie 21, 2020 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już sprzedaż, na pewno będziesz potrzebować nowego. Odradzam kupowanie aut używanych, więc Twojego kolejnego auta polecam szukać wśród ofert na stronie: https://nawrot.hyundai.pl/ na pewno znajdziesz tutaj sporo propozycji, które Ciebie zainteresują i nie będą za drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

koszykarzWWA



Dołączył: 16 Wrz 2018
Posty: 64

PostWysłany: Nie Sie 23, 2020 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wystawiając samochód na sprzedaż nie można zapominać o jego odpowiednim wysprzątaniu i wyczyszczeniu. Na szczęście obecnie można znaleźć profesjonalne kosmetyki i chemię samochodową. W internecie mają jej prawdę sporo. Ja zdecydowałem się na środek pielęgnacyjny firmy Colourlock . Znalazłam również wiele innych rzeczy, które z pewnością w późniejszym czasie sobie zakupię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciek7774



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 433

PostWysłany: Nie Sie 30, 2020 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was miał może wcześniej do czynienia ze skupem samochodów http://autoskup.krakow.pl/ ? Udało się Wam tam sprzedać Wasze stare auto? Byliście zadowoleni z wyceny? Podobno przyjmują tam auta w różnym stanie technicznym, nawet te uszkodzone, powypadkowe, a za wyceną nie trzeba długo czekać. Jakie Wy macie odczucia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

shakira55



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 139

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest aby wybrać skup samochodów Wejherowo który spełni wszystkie Twoje wymagania i potrzeby. Sprzedając swoje auto chcesz mieć pewność, że dostaniesz najlepszą cenę oraz samochód powędruje do najlepszych rąk. Zdecydowanie taka opcja jest dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Sob Paź 31, 2020 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że samochód do sprzedaży powinien być odpowiednio przygotowany. Brudny, zaniedbany i nieprzyjemnie pachnący samochód nie zachęca do kupna. Mnie zależało na kupieniu perfumów samochodowych firmy Fresso . Poszukałam i szybko znalazłam je w jednym ze sklepów internetowych z kosmetykami i chemią samochodową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 412

PostWysłany: Nie Lis 01, 2020 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak macie może jakieś fajne propozycje blaszaków do firmy budowlanej, coś niezawodnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Nie Gru 13, 2020 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujecie też nowe auto? Wiadomo, że tu dużym kosztem jest ubezpieczenie OC/AC. Ja co roku sprawdzam sobie oferty u wielu innych firm, zawsze udaje mi się coś tańszego znaleźćWink Sprawdźcie sobie stronkę https://www.mfind.pl/akademia/dla-kierowcow/ile-kosztuje-ubezpieczenie-oc/ i to ile może was kosztować ubezpieczenie samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im więcej osób dowie się o sprzedaży samochodu, tym większe szanse na sfinalizowanie transakcji. Dobrze jest dodać bezpłatne ogłoszenie motoryzacyjne na znanych portalach ogłoszeniowych, gdzie dużo ludzi zagląda i sprawdza oferty. Takim zdecydowanie jest Pokato.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 243

PostWysłany: Wto Maj 11, 2021 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie znam się na samochodach kompletnie, ani nigdy żadnego sam nie sprzedawałem. Dlatego jak musiałem spieniężyć swój od razu zacząłem szukać jakiejś pomocy w tym zakresie. Szybko okazało się, że obecnie można skorzystać z auto skupu. Ta opcja bardzo mi się spodobała. Zadzwoniłem do https://autoskupslask.com/auto-skup-chorzow/ i popytałem co i jak. Panowie wycenili samochód, mnie cena odpowiadała więc przeszliśmy do załatwiania formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 398

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od tego w jakim stanie jest samochód. Jeśli chcemy by ktoś go jeszcze używał, to warto spróbować na portalach aukcyjnych. Jeśli jest do kasacji, to warto wyjąć z niego wartościowe rzeczy, jak katalizator i oddać je do skupu https://katalysator-recycling.nl lub sprzedać w internecie, a resztę dać na złom.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 215

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, kwestia czy to auto uszkodzone czy sprawne. Jeśli chcesz chcesz pozbyć się starego samochodu lub powypadkowego, którego naprawa jest nieopłacalna to zerknij na auto złom chełmek. Oni skupują auta w każdym stanie i bardzo dobrze płaca za złom. Pomagają też załatwić wszystkie formalności związane ze zbyciem pojazdu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku złomowania pojazdu na terenie miasta Tychy mogę polecić auto złom https://skupsamochodowmyslowice.pl/auto-zlom-tychy/. Kupili ode mnie pojazd z uszkodzonym silnikiem i podwoziem za 800 złotych, gdzie inne skupy oferowały tylko 500. Jak chcecie sprzedać auto nie nadające się do jazdy za dobre pieniądze to tylko u nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl