Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jak odzyskać konto Google

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

fywemuki



Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 8:22 am    Temat postu: Jak odzyskać konto Google Odpowiedz z cytatem

Jak odzyskać konto Google

Proszę pomóż! W zeszłym tygodniu przeprowadziłem się do Nowego Jorku i teraz pracuję dla firmy finansowej, poprosili mnie o pozostawienie konta e-mail do wysyłania maili roboczych. Ale nie mogłem już wejść na konto Gmail, ponieważ zapomniałem hasła do Gmaila. Jak zatem zmienić lub zresetować hasło Gmaila?

W rzeczywistości istnieją 3 sytuacje, w których nie możemy wejść na konto Google, jednak nie denerwujmy się, dysponujemy samouczkami krok po kroku, aby uzyskać pomoc dotyczącą odzyskiwania konta Google, hasła do Gmaila lub nazwy użytkownika.
Sytuacja pierwsza, Nie pamiętasz hasła do Gmaila
Krok 1. Wpisz g.co/recover w pasku adresu URL i naciśnij Enter.

g.co/recover

Krok 2. Wpisz swój adres e-mail i kliknij Dalej.
g.co/recover
Krok 3. Google poprosi Cię o podanie ostatniego hasła, które pamiętasz, używając tego konta Google, jeśli wyświetli się błędne hasło, możesz kliknąć Nie pamiętasz hasła? Z niebieskim kolorem czcionki. Następnie możesz zobaczyć okno z prośbą o podanie adresu e-mail odzyskiwania.
g.co/recover

Krok 4. Możesz wpisać pełny adres e-mail odzyskiwania, aby uzyskać kod weryfikacyjny. Po wysłaniu skopiuj kod z konta e-mail odzyskiwania i wklej go do paska kodu. Następnie możesz zmienić lub zresetować hasło Gmaila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

alfsar



Dołączył: 06 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

tercja



Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie miałam takiego problemu, ale dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl