Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
gdzie zrobić dobry tatuaż

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Drerrabaen



Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 7:13 pm    Temat postu: gdzie zrobić dobry tatuaż Odpowiedz z cytatem

Witam, mam może nietypowy jak na tę stronkę problem ale chcę zrobić tatuaż, macie może jakieś zaufane miejsca żeby mi nie zepsuli pleców? Smile https://juniorink.pl/ no wyszło nawet fajnie i niedrogo!

Ostatnio zmieniony przez Drerrabaen dnia Czw Cze 06, 2019 10:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kamil33333



Dołączył: 01 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dobry tatuaż zawsze płaci się bardzo dużo pieniędzy.Dla mnie to jest bardzo normalne.
_________________
zonowanie klimatyzacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2020 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorąc pod uwagę miejsce to Tatuaż Wrocław ma naprawdę wiele interesujących tatuażystów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Lis 26, 2020 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatuaż super sprawa, tylko trzeba go odpowiednio pielęgnować. Całkiem niedawno robiłem sobie tatuaż i do tego celu zastosowałem octenicare i jest ekstra! Polecam - chwila moment i tatuaż zagojony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 963

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2021 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast ja chciałabym w najbliższym czasie wykonać sobie dziarę na ramieniu. Znalazłam ostatnio piękny motyw smoka - coś wspaniałego i właśnie coś takiego zapragnęłam mieć. Ponoć salon https://www.skytattoo.net/studio-salon-tatuazu-szczecin/ jest wstanie zrealizować nawet najtrudniejsze projekty tatuaży, dlatego planuje się do nich zgłosic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2022 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesuje was usuwanie tatuażu i poszukujecie jakiegoś sprawdzonego w miejsca, którym moglibyście dokonać tego typu usługi, to koniecznie w wolnej chwili przejrzyjcie sobie ofertę od https://coco-time.pl/usuwanie-tatuazu/. Myślę że oni mają naprawdę bardzo duże doświadczenie w tego typu sprawach, i nie będziecie rozczarowani poziomem wykonanej przez nich pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Paź 21, 2022 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lepiej udać się do dobrego studia, bo tatuaż zostanie z tobą na zawsze, więc dobrze, żeby się odpowiednio prezentował. Mnie również interesuje jakieś studio tatuażu warszawa , bo chciałbym sobie zrobić pierwszy tatuaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl