Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ciąża
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po porodzie mogą pojawić się różne komplikacje i stany zapalne. Stan zapalny pochwy po porodzie może być jednak szybko wyleczony jeśli stosuje się odpowiednie środki jak Octenisept. Świetnie zwalcza wszelkie stany zapalne i grzybiczne i jest bez recepty więc pamiętaj o nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2020 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zaszłam w ciążę pamiętam swoją myśl, kiedy minie te 9 miesięcy. A zleciało szybciutko. Do porodu niedługo. Ważne, że wszystko w porządku. Kopanie jest najlepsze, rozczulam się wtedy bardzo. Z troski o naszego maluszka zdecydowaliśmy się na pozyskanie krwi pępowinowej w trakcie porodu. Z uwagi na dobrą ofertę wybraliśmy Diagnostyka Bank Komórek Macierzystych. Teraz wiemy, że nasz synek jest zdrowy, ale wolimy mieć takie zabezpieczenie na przyszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 969

PostWysłany: Sob Paź 24, 2020 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane, ja jestem w pierwszej ciąży i chciałabym was zapytać o poradę. Polecacie poród SN czy CC? Będę rodzić w szpitalu Medicover w Warszawie, więc mam tutaj prawo wyboru. Jak myślicie, który poród będzie dla mnie łatwiejszy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie okres ciąży przeszedł dość spokojnie, nie miałam bóli, zachcianek jeśli chodzi o jedzenie czy zmienne nastroje. Zaczęło się dopiero po porodzie połóg był dla mnie ciężkim okresem... Miałam coś w rodzaju depresji poporodowej. Zostałam też sama, bo mąż jeździ na tirach po całej Europie. Nie miałam do kogo zwrócić się o pomoc. Do tego moje dziecko nie współpracowało ze mną. Syn był bardzo humorzasty, denerwował się i frustrował bez większego powodu. On płakał i ja razem z nim. Później ciężko mi go było oduczyć noszenia pieluch. Gdyby nie majtki treningowe ze sklepu Ekomaluch to nie wiem, jakbym go sama oduczyła przyzwyczajenia do pieluchy. Później już było z górki, ale dopiero teraz kiedy mąż zjechał na stałe jest dobrze. Nie jestem sama i dziecko lepiej się wychowuje, jak ma dwoje rodziców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Sro Lis 18, 2020 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Tak siedzę i sobie czytam, i wychodzi na to że każdy ma zupełnie inne objawy ciąży I to zupełnie normalne zjawisko. Tylko, że jestem ciekawa czy mimo to są jakieś bardziej stałe objawy ciąży, które każda z nas ma takie same? Rozmawiałam na ten temat z mamą i okazało się, że zupełnie inne miałam objawy ciąży niż moja mama i siostra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Marianna09



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pon Gru 28, 2020 3:37 pm    Temat postu: Nudności Odpowiedz z cytatem

Witam, tak zgadzam się tu z Tobą w 100% każda ciaża to inne objawy, aj miałam nadzieję, że drugo ciąża przebiegnie tak dobrze ja ta pierwsza, ale niestety dopadły mnie te straszne męczące nudności, z którymi nie mogłam sobie poradzić, stosowałam szereg różnych sposobów i środków, az w końcu z pomocą mi przyszedł www.imbifem.pl tak bardzo się cieszę ze mi to pomogło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Marianna09



Dołączył: 12 Gru 2018
Posty: 29

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę Ci tego, że nie masz żadnych obaw. Mnie bardzo przerażała myśl o porodzie metodą naturalną, o bólu i wszystko co się z tym wiązało. W https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ zdiagnozowano u mnie tokofobię i pomogli uzyskać zaświadczenie do cesarki, bardzo jestem im wdzięczna za okazane wsparcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w końcówce ciąży warto korzystać z takich ofert jak ta tu https://www.bee.pl/11340-mama-i-dziecko-pieluchy-i-przewijanie-pieluchy-jednorazowe-pieluchomajtki Pieluchy dla malucha będą potrzebne od jego pierwszego dnia życia. Można zrobić zapas, korzystając z promocyjnych cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Mar 11, 2021 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciąża to piękny czas ale nie można się w nim zatracić. Trzeba pamiętać, że musimy dobrze się przygotować do nowej roli. Na pewno przyjdzie czas kompletowania wyprawki, a z nim poszukiwania wózka. Ja polecam wybrać coś z oferty Euro-Cart. Ze względu na to, że mieszkam na wiosce wybraliśmy model Flex z dużym kołami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

renato



Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 175

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o lekarzy ginekologów do ciąży prowadzenia to ja wam powiem że wiem że tutaj https://cmp.med.pl/cmp-zoliborz/ginekolog-warszawa-zoliborz/ przyjmują dobrzy bo moja córka miała tam swojego. Prywatnie w tej przychodni chodziła całą ciążę i prowadził ją dobrze, także wam ją mogę polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Czw Cze 17, 2021 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak potrzebujesz wykonać jakiekolwiek badania USG i jesteś z stolicy to najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z oferty https://www.gabinetusg.com.pl/ Nie tylko wykonasz je szybko i w atrakcyjnej cenie ale od ręki dostaniesz diagnozę specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Pon Cze 28, 2021 5:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli męczy Was zgaga w ciąży to polecam poczytać https://www.aptekagemini.pl/poradnik/ciaza-i-porod/jak-sobie-radzic-ze-zgaga-ciazy/ . Znajdziecie tam nie tylko cenne wskazówki, jak sobie z nią radzić, ale także kilka skutecznych preparatów na tą dolegliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Pią Lip 16, 2021 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko trzeba sobie dobrze zaplanować, choć i te nieplanowane też często dobrze wychodzą. No ale jeżeli macie ten komfort to zajrzyjcie sobie na stronkę https://dzidziusiowo.pl/planujemy-ciaze i poczytajcie coś więcej o planowaniu ciąży. Mi bardzo pomagały ich artykuły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Wto Lip 27, 2021 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukiwałybyście ciekawych produktów dla waszych dzieci to koniecznie sprawdźcie w wolnym czasie sklep internetowy tulisie.pl. Udało mi się tam znaleźć krzesełko do karmienia maluszka w niezwykle niskiej cenie! Dodam tylko, że krzesełko jest naprawdę wysokiej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sob Sie 07, 2021 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie w Poznaniu najlepiej jest umówić się na sesję zdjęciową dziecięcą? Znalazłem kilka ofert np. https://swiatloczule-opowiesci.pl/sesja-dziecieca-poznan/ biore je pod uwagę, ale wiadomo, że chciałbym zobaczyć jakieś do porównania. Gdzie Wy robiliście zdjęcia jak dziecko się urodziło? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl