Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ile za naprawę kosiarki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Kosiarki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

tonka00



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 9:09 am    Temat postu: Ile za naprawę kosiarki? Odpowiedz z cytatem

Mam swoją ulubionę kosiarkę, "odziedziczoną" jeszcze po dziadku Wink Z czasów, kiedy sprzęt nie był projektowany specjalnie tak, żeby przestał działać po kilku latach Cool
Niestety nawet taki sprzęt z czasem się psuje - i szczerze wolę go porządnie naprawić niż kupić całkowicie nowy. Wydaje mi się, że niezłym pomysłem będzie rozebranie kosiarki na części, oddanie ich do regeneracji i mycia, a następnie złożenie z powrotem.
Jeżeli nic nie trzeba będzie wymienić, to całkowity koszt powinien zamknąć się w kwocie mniejszej niż 300 zł. Taki mi wyszło po przeanalizowaniu cennika z http://myjultradzwiekami.pl/cennik-mycia-czyszczenie-mycie-ultradzwiekami/. Waszym zdaniem to się opłaci??? Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pulawski326



Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Pewnego dnia, w malowniczej wsi na skraju lasu, mieszkał chłopiec o imieniu Kacper. Kacper był

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest to twoja ulubiona kosiarka i wolisz ją naprawiać zamiast kupować nową - zrób to. Sentyment jest ważniejszy niż pieniądze. A 300 zł to nie jest aż tak dużo.
_________________
płyty winylowe sklep
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2020 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć i tak naprawdę wiele zależy co się zepsuło i jaka jest to kosiarka. Na pewno warto poszukać na własną rękę części zamienne do kosiarek żeby nie przepłacić i cieszyć się pełną sprawnością sprzętu przez kolejne sezony. Profesjonalne podejście do klienta, także w razie pytań na pewno pomogą Wam w podjęciu racjonalnej decyzji. Pozdrawiam i życzę, aby wszystko było w jak najlepszym porządku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Kosiarki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl