Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jak nadać przesyłkę?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 7:36 pm    Temat postu: Jak nadać przesyłkę? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy moglibyście mi podpowiedzieć w jaki sposób najlepiej jest nadać przesyłkę? Słyszałem, że tanio i szybko jest za pośrednictwem takich https://www.sendit.pl/ brokerów kurierskich, to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że po prostu każdy kurier nada dobrze przesyłkę, a nawet po prostu poczta Polska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piootr



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zwykle nadaję na poczcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Iwonamaleks



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 104

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to najczęściej nadaje przesyłki online. Sporo mi to zaoszczędziło już czasu i wam też to polecam. Generalnie warto korzystać z internetu jeżeli chodzi o usługi kurierskie. Jeżeli zdarzy się wam opóźnienie kuriera to też nie ma co od razu dzwonić na infolinie z pretensjami. Może po prostu minęliście się, w takich przypadkach warto zainteresować się przekierowaniami dostawy. Wiele firm kurierskich ma też w swoich usługach śledzenie paczki z dokładnymi opisami gdzie aktualnie się ona znajduje. W pierwszej kolejności to sobie sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samo nadanie paczki nie jest większym problemem. Można to zrobić bardzo szybko przez internet i zamówić kuriera do domu. Czasy internetu sporo nam ułatwiłySmile Wy musicie tylko wydrukować list przewozowy i co najważniejsze odpowiednio zapakować paczkę. Myślę, że tu porady ze strony https://sklep.grala.com.pl/blog/7_jak-zapakowac-paczke-dla-kuriera świetnie się sprawdzą. Znajdziecie tu informacje jak prawidłowo zapakować przesyłkę tak żeby doszła bezpiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Tomaszek855



Dołączył: 17 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba iść na pocztę i tam pani Ci pomoże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kusyk



Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie dzwonisz po kuriera, pakujesz przesyłkę wg wytycznych na stronie kuriera i nadajesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kusyk



Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalnie dzwonisz po kuriera, pakujesz przesyłkę wg wytycznych na stronie kuriera i nadajesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

nieska



Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 4:13 am    Temat postu: Re: Witam Odpowiedz z cytatem

przydatne info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

gneszka



Dołączył: 19 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 19, 2019 5:44 am    Temat postu: Re: Witam Odpowiedz z cytatem

siemka Smile witam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1471

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat samo nadanie przesyłki kurierem nie jest trudne i można to zrobić za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Wtedy kurier przyjeżdża pod wskazany adres i odbiera paczki. Bardzo dobrze, że jest możliwość śledzenia przesyłek https://www.sendit.pl/sledzenie-przesylek i wtedy jesteśmy w stanie widzieć gdzie znajduje się paczka którą wysłaliśmy, lub na którą oczekujemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

brotek



Dołączył: 15 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 12:56 pm    Temat postu: Re: siema! Odpowiedz z cytatem

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1471

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że akurat w tym nie ma nic dziwnego i trudnego. Tym bardziej, że jeśli skorzystamy z usług brokera kurierskiego https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-krajowe/dpd to moim zdaniem taka oferta jest najlepsza na ten moment na rynku. Wpisujemy niezbędne dane i ustalany godzinę przyjazdu kuriera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygodnie z domu, przez internet. Obecnie są takie możliwości, więc po co się przemęczać co nie?Smile Tu myślę, że warto postawić na brokerów kurierskich, korzystaliście z takiej pomocy? Na stronie https://www.brokerkurier.pl/ znajdziecie tanie palety, także i inne przesyłki o różnych wymiarach za atrakcyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o różnego rodzaju współprace w mojej firmie, to bardzo często wybieram mniejsze firmy, które świadczą bardziej rozbudowane usługi, a mają podobne ceny. Jeśli mowa o wysyłkach, paczkach i kurierach, to kliknij tutaj, aby poznać ciekawą ofertę. Bardzo spodobało mi się to, że dostępna jest usługa call center w lokalnym języku przez native speakera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl