Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
System kominowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 9:24 am    Temat postu: System kominowy Odpowiedz z cytatem

Cześć,

Słuchajcie od dłuższego czasu poszukuję ciekawych rozwiązań dla swojego domu, który aktualnie jest na etapie fundamentów. Na ten moment, potrzebuję od was porady na temat systemów kominowych. Czy możecie doradzić mi coś z oferty - http://www.systemykominowe.pl/kalkulator.html ? Nie wiem, czy lepiej wybrać komin gazowy czy też standardowy. Co myślcicie? Macie jakieś doświadczenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojciech332



Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to na pewno jest bardzo interesujące. Mnie to bardzo zaciekawiło.
_________________
Odyseos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda Ci się ktoś, to montaż kominów ogarnia. Nie zostawiaj tego na ostatnią chwilę, bo możesz mieć potem problem ze znalezieniem odpowiedniej ekipy. Mam to w głowie i wiem, że tak właśnie będzie, bo my mieliśmy takie kłopoty. Dobrze, że firma Frezowanie kominów się do nas odezwała, bo mogłoby być naprawdę źle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olka99



Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 151

PostWysłany: Pią Sie 28, 2020 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

System kominowy musi być odpowiedni i solidny, żeby nie było problemu z ogrzewaniem domu i żeby można było bezpiecznie z niego korzystać. Tutaj https://systemykominowe-rauch.pl/ warto sprawdzić dobrej jakości systemy, które są idealne do podłączenia kominka czy pieca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jakościowo systemy kominowe produkuje polska firma Cermas - https://www.cermaspolska.pl/ . Mają w swojej ofercie systemy kominowe ze stali nierdzewnej, ceramiczno-stalowe, izolowane. Produkują także masy uszczelniające, pompowane wkłady kominowe oraz systemy renowacyjne do przewodów kominowych. Firma godna polecenia, ich produkty mają wszystkie certyfikaty, są robione z najwyższej jakości materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Czw Paź 22, 2020 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi to tak po prawdzie coraz bliżej jest do takich https://ratgar.pl/dom-bez-kotlowni-jakie-urzadzenie-wybrac/ rozwiązań. Wydaje mi się, że dzięki temu nie tylko przysłużę się naszej planecie, ale także i sprawię, że świat wokół mnie wypięknieje. W końcu jeśli nie będę zatruwać środowiska, to ono mi za to podziękuje, prawda? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Javorska83



Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Sie 27, 2021 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie firmę CHECZ ? Ja korzystam z systemu kominowego od nich już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona, zarówno z ich obsługi jak i z samego produktu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

zemka



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 117

PostWysłany: Pon Mar 07, 2022 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Systemy kominowe Rauch. Porządne, solidne, niezawodne - jak dla mnie zdecydowanie trafione rozwiązanie, ale wiadomo - kwestia oczekiwań. Polecam przyjrzeć się RAUCH DUO STANDARD. 30 lat gwarancji na szczelność, niemieckie rozwiązania i solidne wykonanie. Jeśli inwestować w takie rzeczy to wyłącznie mając na uwadze jakość - to daje święty spokój w przyszłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Sob Lis 26, 2022 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Widzę, że już sporo osób zdążyło się wypowiedzieć. Od siebie jeszcze dodam, że warto zainwestować w ławy kominiarskie. Mąż zaufał tutaj producentowi Perfopol https://www.perfopol.pl/Akcesoria_dachowe. Robił wcześniej małe rozeznanie i ta firma miała najlepsze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko to jest związane z ciepłem jest na pewno całkiem istotne i ja również jakiś czas temu zaciekawiłem się pompami ciepła Kaisai. Póki co raczej nie planuję zakupu takiego urządzenia, ale zainteresowało mnie samo miejsce produkcji. Już wiem, że to są chińskie produkty, a nie japońskie jak do tej pory mi się wydawało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2023 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można również zdecydować się na komin stalowy. Z tego, co zdążyłem zauważyć, to jednym z producentów takich kominów jest firma JAWAR, a ich pełną ofertę możecie znaleźć na ich stronie internetowej https://jawar.com.pl/kategoria-produktu/kominy-systemowe/kominy-stalowe/ . Możliwe jest zastosowanie kominów stalowych zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl