Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Soczewki, czy okulary korekcyjne - co kupić?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 6:57 pm    Temat postu: Soczewki, czy okulary korekcyjne - co kupić? Odpowiedz z cytatem

Tak jak w tytule - lepiej zdecydować się na zakup soczewek, czy okularów korekcyjnych? Natknąłem się ostatnio na sklep internetowy https://www.twojesoczewki.com/52-okulary-korekcyjne który posiada i soczewki i okulary, ale nie mam pojęcia, na zakup czego się zdecydować. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy mógłbym prosić o poradę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

konwalia



Dołączył: 16 Lis 2018
Posty: 226

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wojo900 mam dla Ciebie idealny artykuł odnośnie soczewek https://www.acuvue.pl/fakty-i-mity-o-soczewkach Na pewno pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Jeżeli mam mówić z własnego doświadczenia, to zdecydowanie wolę soczewki. Prowadzę aktywny tryb życia i z okularami nie było mi po drodze. W soczewkach czuję się po prostu swobodniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to wole soczewki. Sam stosuję a zakupy robię tutaj https://eyewear24.net/product-pol-18119-Soczewki-Kontaktowe-1-Day-Acuvue-Define-30-szt.html Mają ogromny wybór i atrakcyjne ceny więc na pewno coś znajdziesz dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też stoję przed tym trudnym wyborem. Tylko, że kiedyś okulary to ja nosiłam, a soczewek wcale i się troszkę boję, czy warto je kupować, bo nie wiem, czy w ogóle je na oko założę. Jak spojrzałam, to Okulary oprawki i szkła Tisard w sieci łatwo dostanę, z soczewkami gorzej, bo specjalne coś tam jest potrzebne. Tylko, jak zamówić szkła do takich oprawek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Iwonamaleks



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 104

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 8:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma przeciwskazań do tego żeby kupić zarówno soczewki jak i okulary. Wiele osób używa ich naprzemiennie. Ja np. nosiłam praktycznie przez cały dzień soczewki i to przez wiele miesięcy, nie było to najlepsze dla moich oczu, strasznie je sobie podrażniłam. Zerknijcie sobie także na https://blikpol.pl/leczenie-zespolu-suchego-oka Zespół suchego oka jest coraz częstszym schorzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Melani4



Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie wiem na co się zdecydować. Aktualnie mam okulary, ale myślałam nad soczewkami. Tylko nie wiem czy to prawda, że niezbyt nadają się dla osoby, która ma różnego rodzaju alergię, na przykład na pyłki. Wiecie coś na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

luk83



Dołączył: 20 Paź 2019
Posty: 127

PostWysłany: Nie Sty 17, 2021 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wolę zdecydowanie soczewki od okularów ponieważ prowadzę aktywny tryb życia. Soczewki zamawiam sobie przez internet tutaj https://iokulary.pl/product-pol-18117-Soczewki-Kontaktowe-1-Day-Acuvue-TruEye-30-szt.html . Są one przeznaczone do noszenia w trybie dziennym w celu korekcji wad wzroku krótkowzroczności i nadwzroczności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mam być szczera, to mnie interesuje laserowa korekcja wzroku . Wiem, że moja wada nie jest na tyle duża, żebym nie mogła się tym zająć, dlatego po prostu spróbuję. Może akurat nie będę musiała bawić się z okularami, których, tak nawiasem mówiąc, nie lubię. Naprawdę nie jestem do nich przekonana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2568

PostWysłany: Nie Lut 07, 2021 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skonsultować to z profesjonalnym okulistą. Według mnie to podstawa do podejmowania tego typu decyzji. Polecam ten gabinet jeśli mieszkasz w trojmiescie https://blikpol.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aster



Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 19

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Soczewki są wygodniejsze w noszeniu. Okulary są wygodniejsze przy zakładaniu i nie wymagają takiego nacisku na higienę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja próbowałem nauczyć się zakładać soczewki, ale niestety nie dałem rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 605

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2021 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za bardzo nie lubię nosić soczewek, ale na swój własny ślub chciałabym nie iść w okularach. Myślę o zakupie soczewek jednodniowych - swiatsoczewek.com/soczewki-jednodniowe . Jakie najlepiej kupić? Ja się na tym za bardzo nie znam. Jaką markę polecacie? Zależy mi na komforcie, bo to jednak bardzo ważny dzień będzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama zastanawiam się nad tym czy by nie spróbować soczewek kontaktowych. Bo jednak takie soczewki są zdecydowanie dużo lepszym rozwiązaniem niż noszenie okularów. Ale zanim zdecyduję się to chcę dowiedzieć się czegoś więcej na temat soczewek. I między innymi tutaj https://www.bezokularow.pl/ udało mi się znaleźć spory w nich wybór także jeśli chodzi o ich ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wybór to ja zdecydowanie wolę soczewki bo jest wygodniej i lepiej się w nich czuję. Nigdy nie lubiłam okularów ai nie mogłam dobrać oprawek a tutaj mam rodzaje soczewek takie jak jednodniowe, dwutygodniowe lub miesięczne. Można nawet wybrać kolory co jest super dla osób lubiących zmiany. Soczewki to wygoda i więcej możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Pon Wrz 13, 2021 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl