Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Malowanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MalwinaG6

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 6:07 pm    Temat postu: Malowanie Odpowiedz z cytatem

Macie moze jakies sprawdzone porady odnosnie malowania? Przymierzam sie do odswiezenia mojej altanki. Mile widziane rekomendacje farb.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie czeka malowanie mieszkania. Mąż ciągle w delegacji i remont się przeciąga w czasie. Znajomi polecili mi firmę https://redam.pl/ , która zajmuje się malowaniem, tapetowaniem czy drobnymi pracami remontowymi jak wypełnianie ubytków dla przykładu. Świadczą usługi dla firm i klientów indywidualnych, pracują szybko i dokładnie. Dlatego myślę, że skorzystam z ich usług. Jeszcze mi doradzą jak coś.
Powrót do góry

simona

PostWysłany: Sob Maj 23, 2020 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo się zastanawiałam nad malowaniem we własnym zakresie bo nigdy z mężem nie robiliśmy takich rzeczy. Właściwie to trochę nas do tego zmusiła sytuacja z brakiem chętnego wykonawcy. Niestety większość lepszych fachowców już dawno wyjechała za granice naszego kraju. Zaczęliśmy od szukania porad w internecie i rzeczywiście w ciągu parunastu minut można znaleźć ich wiele. Natomiast największą wartość merytoryczną dają wideoporadniki na popularnych serwisach, radzę pójść tą drogą bo za dużo byłoby pisania Smile Co do samego wyboru farby to radzę nie oszczędzać na jakości. Pod uwage bierz tylko renomowanych producentów z wyższej półki. Zaoszczędzisz sobie nie tylko czasu ponieważ dobra farba ma o wiele lepsze krycie, a na ogólnym rozrachunku wyjdzie taniej.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: