Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jakie akcesoria dla młodych mam polecacie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

sandersania



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 40

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 7:03 am    Temat postu: Jakie akcesoria dla młodych mam polecacie? Odpowiedz z cytatem

Hej!

Od niedawna jestem prawdziwie szczęśliwa - zostałam mamą. Dziewczyny które mają większe doświadczenie, czy polecacie pojemniki na mleko tej firmy? Wiele o niej słyszałam ale wolę jednak posłuchać opini kogoś doświadczonego

Dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Pon Cze 18, 2018 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli dużo wyjeżdżasz to przydatne może być łóżeczko turystyczne. Można je złożyć do rozmiarów małego pakunku, a na wyjazdach nie musisz się martwić gdzie będzie spało dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2018 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A masz już w domu łóżeczko ? Bo ja właśnie zastanawiam się czy kupić kołyskę czy łóżeczko. Jeśli nie masz możesz zobaczyć gdzie ja łóżeczka dla dzieci no i ceny nie są takie kosmiczne, na tej stronie możesz sobie na spokojnie porównać ceny i w których sklepach są dostępne. Ja przy okazji też poczytałam opinie, co dla mnie jest bardzo ważne. Może i ciebie zainteresuje ta strona z łóżeczkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 730

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyś szukala tańszej alternatywy na kupowanie mleka to polecam stąd https://www.bee.pl/bebiko-junior-4-mleko-modyfikowane-dla-dzieci-powyzej-2-roku-zycia-800-g_p998090.html zamawiać, najlepiej od razu kilka sztuk. Wtedy jest w detalu jest dużo taniej, ja tak właśnie robię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 229

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli butelki to rozumiem karmienie mlekiem modyfikowanym. Wiecie jak wybrać odpowiednie? Na tej stronie jest ranking mlek modyfikowanych dla niemowląt zerknijcie sobie, będzie łatwiej wybrać. Dziecko tak samo zdrowo będzie rosło na takim mleczku jak na mleku mamy. Coraz lepsze jakościowo mamy mieszanki na rynku. Śmiało można podawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będzie potrzebna herbata dla karmiących mam i tu się przyda oferta firmy HIPP który jest liderem rynku. Nie tylko ma świetne herbatki ale także wiele innych potrzebnych produktów dla malca jak i mamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młode mamy to raczej myślą wyłącznie o swoich dzieciach, no ale o sobie też oczywiście muszą. Są specjalne sklepy dla mam, dzieci i tam polecam szukać takich propozycji. Jeżeli chodzi o zakupy dla dzieci to warto sobie zerknąć na https://www.51015kids.eu/dziewczynka-2-7-lat/kurtki Znalazłam tu duży wybór kurtek, bucików i innych akcesoriów dla dzieci w różnym wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Sro Kwi 28, 2021 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj jeśli chodzi o akcesoria dla młodych mam to tak się składa, że jakiś czas temu moja znajoma pokazała mi takie bluzy do karmienia które nie powiem bardzo fajnym rozwiązaniem są. Bo jednak w razie spaceru taka bluza jest bardzo fajnym rozwiązaniem na nakarmienie naszego dziecka. Także ja na pewno jedną taką bluzę sobie zamówię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 905

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nader ważna jest odpowiednia pielęgnacja dziecka, zarówno niemowląt, jak i starszych dzieci. By nie popełniać błędów warto skorzystać z artykułów z blogu o zdrowiu dzieci, na jaki niedawno trafiłam https://matkaaptekarka.pl/pielegnacja-dziecka/ Mam już sporo artykułów przeczytanych, które doprawdy mogą wnieść bardzo dużo do zdrowia malucha. Poczytajcie w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2843

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 8:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży asortyment produktów dla dzieci od zabawek po przewijaki, wyroby tekstylne i pielęgnacyjne znajdziecie zaglądając do https://www.sensillo.pl/. Wykorzystują unikalne technologie i materiały najwyższej jakości, a ich produkty są bezpieczne i trwałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malina



Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 139

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2023 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poduszkę do karmienia kupiłam online w sklepie Ceba Baby - https://cebababy.eu/. Byłam z niej bardzo zadowolona. Wygodna, funkcjonalna, wysokiej jakości materiał. W tym sklepie kupiłam także bardzo fajny kocyk i pościel dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2843

PostWysłany: Czw Lut 01, 2024 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W temacie produktów dla dzieci specjalistami oferującymi wyłącznie wysokiej jakości asortyment jest firma https://www.sensillo.pl/produkty/sen-i-wypoczynek/komplety/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 398

PostWysłany: Wto Mar 05, 2024 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli natomiast chcecie samodzielnie uszyć jakieś ubranka czy też pościel dla swojego dziecka to polecam wafel bawełniany - korzystam z niego bo pracuje się z nim bardzo wygodnie, a efekt robi wrażenie.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl