Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Toalety przenośne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Słamomirczxcz



Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 5:45 pm    Temat postu: Toalety przenośne Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam kogoś kto może mi zaoferować wynajem toalet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WC Serwis wynajmuje toalety przenośne na terenie całego kraju, tu masz ich stronę https://wcserwis.pl/produkty/toalety/ możesz się zapoznać ze szczegółową ofertą. Ogólnie mają dobre ceny, wysokiej jakości toalety i sprawnie dostarczają. Od zamówienia w ciągu dwóch dni roboczych masz dostawę. Co tydzień mogą nawet serwisować ale to zależy już jak dużo osób będzie z toalety korzystać. U nas na działce mamy to spokojnie co 4 tygodnie serwis zdaje egzamin. A cena za wynajem jest wtedy niższa. WC Serwis ma 9 modeli toalet, nie musisz brać wersji standard (chociaż będzie najtaniej). Można zamówić w 2 minuty online, nawet nie trzeba dzwonić. Polecam tą firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Lip 22, 2021 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co by nie mówić to toaleta jest na pewno takim pomieszczeniem gdzie nie możemy sobie pozwolić na to, aby był tam brud. Jak czytałem już na stronie https://calde.pl/blog/jak-zachowac-czystosc-w-wc to faktycznie samo zadbanie o czystość w toalecie jest po prostu ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mieszkamy w bloku ale niedawno kupiliśmy małą działkę na wsi. Chcemy tam postawić domek letniskowy i zastanawiamy się nad przenośną toaletą od firmy Wcexpress.pl . Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Ktoś z was z niego korzysta? Nie mam kompletnie pojęcia, ile coś takiego może kosztować Sad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olka99



Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 151

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalne firmy rzeczywiście oferują dzisiaj wynajem toalet przenośnych i można skorzystać z ich usług. Na wszelkie imprezy na świeżym powietrzu, czy po prostu budowę musimy mieć taką toaletę. Rozwiązanie bardzo się sprawdza, bo firma zadba o jakość takiej usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Pon Sty 31, 2022 4:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja szukałam firmy oferującej toalety przenośne, to skorzystałam z wyszukiwatki https://www.wcexpress.pl/ Okazało się, że w moim mieście jest kilka takich firm. Dzięki temu, moglam podjąć współpracę z najlepszą z nich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2023 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniekąd jest to jakieś rozwiązanie, ale ja chcę jeszcze powiedzieć, że mnie również bardzo interesowało to jak zrobić toaletę na działce. Sprawdź zresztą jak fajne jest to rozwiązanie i ja jestem zdania, że faktycznie dobrze jest coś więcej o tym wiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród zimą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl