Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Dobra kosiarka spalinowa do większego ogrodu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Kosiarki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 10:52 pm    Temat postu: Dobra kosiarka spalinowa do większego ogrodu Odpowiedz z cytatem

Jaką kosiarkę spalinową możecie mi polecić, która sprawdzi się przy działce ponad 1000m2? Dobrze, aby jednocześnie miała porządny napęd i spory zakres regulacji wysokości. Pozdrawiam i od razu dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że zwracasz uwagę na kosiarkę spalinową i jednocześnie wersję z napędem bo jednak przy dużej powierzchni jest to wygoda oraz dużo mniejsze obciążenie. Co do samego sprzętu to może warto, abyś sprawdził ofertę John Gardener bo mają kilka ciekawych modeli i to w całkiem niezłej cenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wydaje mi się, że nie zawsze warto przepłacać za kosiarkę która tak naprawdę jakością pracy, parametrami oraz możliwościami jakoś się nie wyróżnia, natomiast jest produktem znanej marki. Ja szukałem optymalnej propozycji w dobrej cenie i uważam, że akurat John Gardener wypada dobrze. Sprawdź sobie na https://b2b.geko.pl/produkty/marki-produktow/john-gardener,2,6061 co przygotowali, pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć, też jesteśmy z mężem jednak zwolennikami wersji spalinowych ze względu na funkcjonalność, wygodę i jednak dużo większe możliwości pracy na różnym terenie i dużej działce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Cze 29, 2020 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bardzo za podpowiedzi! Na pewno wezmę sobie pod uwagę i oczywiście mam nadzieję, że będzie to słuszny wybór. Jak już będzie po kilku testach to na pewno postaram się zdać Wam relację, jak to u mnie wygląda Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pon Sie 24, 2020 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co i mamy nadzieję, że udało nam się Ci pomóc. Później będzie twoja kolej, żeby zdać nam relację jak się sprawdza już w pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Czw Wrz 03, 2020 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również dołączam się i mam nadzieję, że zdasz nam relację czy jesteś zadowolony z zakupu i jednocześnie jak sprzęt się sprawuje już u Ciebie. Może ktoś jeszcze będzie miał okazję skorzystać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Nie Lis 29, 2020 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz już po zakupach jakie u nich zrobiliśmy, śmiało mogę stwierdzić że warto abyś sobie odwiedził John Gardener https://b2b.geko.pl/produkty/marki-produktow/john-gardener,2,6061 i przekonać się jak dokładnie wygląda ich oferta oraz co mogą Wam zapewnić w zakresie kosiarek, kos, czy także nawet na trwającą jesień porządną dmuchawę do liści Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Lip 30, 2021 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kosiarki marki John Gardener moim zdaniem są bardzo w porządku - do tego ich cena jest wyjątkowo atrakcyjna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karkow



Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 69

PostWysłany: Czw Sie 26, 2021 6:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://taszakowscy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę sam wybór dobrej kosiarki jest czymś niezwykle ważnym i ja jestem zdania, że zdecydowanie warto jest postawić na sprawdzone kosiarki spalinowe. Ja korzystałam z oferty https://takwiele.pl/ i naprawdę polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 716

PostWysłany: Sro Mar 02, 2022 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do ogrodu polecę Ci John Gardenera. Super jakość, rozsądna cena. Mam ich kosiarkę i nigdy nie miałam żadnych problemów z nią. Ja zamawiałam ją przez stronę: https://allegro.pl/uzytkownik/sma-geko . Było szybko i bezproblemowo, kontakt ze sprzedającym też super.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 604

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno będziesz zadowolony z kosiarek od John Gardener. Możesz je znaleźć między innymi pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/sma-geko, ale też w sklepach stacjonarnych. Zakochasz się w tej jakości 🙂
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

memes



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 317

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Modele od Johna Gardenera są serio dobre, więc polecam. My mamy od dwóch sezonów i spokojnie daje radę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2566

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2023 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie nieco odświeżyć temat, aby nie zakładać nowego. Kosiarki elektryczne stały się coraz popularniejsze w ostatnich latach, z racji na swoją wygodę i ekologię. Nie tylko są cichsze od swoich mechanicznych odpowiedników, ale również nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery. W dodatku, kosiarki elektryczne są znacznie tańsze w eksploatacji, niż kosiarki spalinowe. Dzięki temu, są idealnym rozwiązaniem dla właścicieli małych ogrodów. W sklepie https://sklep.wolf-garten.pl/urzadzenia-elektryczne/kosiarki-do-trawy.html znajdziecie propozycje nowych urządzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Kosiarki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl