Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Firma / reklama
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

ogrod



Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Pią Mar 06, 2020 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o rozwój firmy to moim zdaniem bardzo ważna jest odpowiednia strategia działania. Warto zadbać o wspieranie sprzedaży poprzez różne metody. Musimy dobrze zapoznać się z rynkiem i konkurencją. Bez względu na branżę myślę , że ważne jest dobre zapoznanie się z realami rynku na jakim działa nasza firma i zgodne z tym działanie. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama jest w obecnych czasach moim zdaniem niemal obowiązkowa. Nie można jednak zapominać o innych ważnych tematach. W swoją działalność trzeba nieustannie inwestować. Tematem, który dobrze będzie przemyśleć to z pewnością oprogramowanie. Dopasowane do branży pozytywnie wpłynie na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Z takim rozwiązaniem spotkać można się już nawet w przychodni lekarskiej, gdzie program dla lekarzy daje sporo możliwości ułatwienia pracy personelowi pracującemu w takim miejscu. Wszystko działa zgodnie z obowiązującymi przepisami RODO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 902

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, masz rację strategia działania jest bardzo ważna, ale czy każdy potrafi o nią zadbać nie mając wiedzy z dziedziny marketingu? Mniemam, że nie. Nawet gdyby się bardzo starał. Dlatego też należy skorzystać z dobrodziejstw Agencji Marketingowej https://lepszymarketing.pl/ Osobiście jestem w stanie zarekomendować Agencję SEO Lepszy Marketing z Wrocławia za ich niepowtarzalne metody dzięki którym wypracowuje się duże większe zyski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o reklamę firmy postaw na porządną prezentację swojej firmy dzięki takim agencjom jak ta https://tworzenieprezentacji.pl/ Dzięki nim dotrzesz z swoim produktem do odbiorcy a wszytko to dostaniesz w atrakcyjnej cenie. Podziel się z nimi swoimi pomysłami a oni przekują to w odpowiednią prezentację co odbije się na wynikach sprzedaży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Sob Lip 25, 2020 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podstawą funkcjonowania firmy nie jest reklama, a odpowiednie warunki do pracy i rozwoju. Bez prądu, wody, a nawet gazu nie byłoby to możliwe. Na stronie: https://poprostuenergia.pl/prad-dla-firmy/ dowiesz się nieco więcej na temat prądu dla firmy, więc warto przejrzeć dostępne tutaj informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że reklama jest bardzo ważnym elementem. Szczególnie teraz, kiedy jest tak ogromna konkurencja w każdej branży. Jednak co by nie mówić rozwój przedsiębiorstwa ma również duże znaczenie. Na szczęscie możliwości rozwoju nie brakuje. Coraz częściej korzystamy z nowych technologii. Program call center dla biznesu . To spora korzyść dla call center w postaci automatyzacji wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych i przeniesienie części pracy zespołu na inteligentnego bota. Dzięki temu pracowników można przenieść do bardziej odpowiedzialnych zadań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

donka



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 165

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też w swojej firmie prowadzić social media, konta mieć na nich i angażować swoich klientów do interakcji w nich. Tutaj https://marketingportal.pl/2020/12/02/jak-zaangazowac-swoja-spolecznosc-w-social-mediach-marki/ macie artykuł w tym temacie, poczytajcie bo warto, u m nie się to sprawdza dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa tutaj o własnej firmie, to warto tutaj https://archman.pl/jak-skutecznie-wdrazac-obieg-dokumentow/ poczytać sobie na temat tego, jaki system elektronicznego obiegu dokumentów jest niezawodny. Jak można usprawnić w tym kierunku firmę? Znajdziecie tam wiele wskazówek, które na pewno wam się przydadzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2289

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić polary z haftem, gdzie znajdziecie róznorodne gadżety reklamowe z nadrukiem. Jest to świetna forma reklamy, więc jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Pią Lut 19, 2021 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, dobrze... A ja mam nieco inne pytanie... Czy zastanawialiście się nad tym- jak przykładowo lepiej, sprawniej przygotować do pracy nowych pracowników? Otóż ostatnio dowiedziałam się, że jest coś takiego, jak onboarding, który już zdalnie pomaga przygotować daną osobę do pracy. Myślę, że jest to nowoczesne i wygodne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

renato



Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 175

PostWysłany: Pon Lut 22, 2021 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja wam powiem że jeśli chodzi o reklamę dla firm to bym polecał wam inwestować w nią w social mediach. Tutaj https://tearsofjoy.pl/kopalnia-wiedzy/dla-marketingu/kalendarz-wydarzen-w-prowadzeniu-social-media-jak-go-wykorzystac macie artykuł w którym poruszają ten temat. Firma mojego ojca tak zrobiła i mają dzięki temu więcej klientów, chwalili tą decyzję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 981

PostWysłany: Sro Lut 24, 2021 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, reklamą samą w sobie może być produkt, jaki oferujesz swoim klientom. Musisz tylko odpowiednio podejść do tego tematu Smile Ja od niedawna sprzedaję naturale mydła i wszystkie z nich oznaczam logo firmy. Służą mi do tego stemple do mydła Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mirek332323



Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 1055

PostWysłany: Sro Mar 17, 2021 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu skorzystałem z https://eaglecodeltd.com i jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Każdemu polecam skorzystać z tej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wyrywna



Dołączył: 22 Cze 2019
Posty: 437

PostWysłany: Pon Mar 22, 2021 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firmę najlepiej reklamować w internecie. Dobrze też mieć dobrego specjalistę od reklamy w firmie. No i oczywiście dobrej jakości sprzęt komputerowy. Ja w firmie postawiłam na laptopy. Zobaczcie tu https://itnes.pl/laptopy-lenovo-thinkpad-e14-itu-gen-2/laptop-lenovo-thinkpad-e14-itu-gen-2-20taxiw4tpb-i3-1115g4-14-fhd-ips-ram-8gb-ssd-256gb-windows-10-pro-2-lata-door-to-door.html To laptop biznesowy znanej i cenionej marki. Uchodzi za bezawaryjny. A pozwala na pracę w każdych warunkach. Ja często podróżuję służbowa i ten laptop bardzo ułatwia mi prcę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz firmę to wiesz że reklama to podstawa i należy stosować wszelkie narzędzia które ułatwią i przyspieszą procesy. Rozwiązaniem jest tzw. omnichannel czyli wszystkie dostępne kanały dotarcia i obsługi klienta powinny ze sobą współpracować w celu zapewnienia wygody zakupów. Wdrażaj takie rozwiązania jak najszybciej jeśli chcesz być przed konkurencją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl