Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Ranking Ośrodków Terapii
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 9:27 am    Temat postu: Ranking Ośrodków Terapii Odpowiedz z cytatem

Witajcie, moja mama jest uzależniona od hazardu. O dziwo samo to zaczyna do niej dochodzić i chce coś z tym zrobić. Powiedziałam jej, że znajdę jej miejsce na leczenie. I w sieci jest Ranking Ośrodków Terapii , który pomógł mi coś znaleźć. To naprawdę przydatne narzędzie. Po świętach zaraz mama idzie na leczenie. Trzymajcie kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już zdałam sobie z tego sprawę. Mam 25 latm, pije na imprezach, gdzie zawsze mi się urywa film, piję sama w domu, siedze w pracy i myśle jaki alkohol kupić i się napic. Proszę, niech mi ktoś powie, gdzie mam złosić się o pomoc. AA czy też może już do ośrodka leczenia uzależnień Nefo ? Czy jestem jeszcze w takim starowym stadium, gdzie nie zajmująsię jeszcze takimi przypadkami. Proszę o pomoc...i nie piszcie głupich postów....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Pon Mar 16, 2020 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam właśnie, że w tym rankingu pojawiły się nowe placówki, takie jak Ośrodek terapii Forest . Ten akurat leczy najróżniejsze uzależnienia, ale co ważniejsze, może poddawać leczeniu całe rodziny. Przecież często uzależnienie jednego z członków rodziny działa negatywnie na innych. Dlatego warto się nim w takich przypadkach zainteresować .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zbyt często spożywacie alkohol to możecie mieć kłopot z tym, że Wasz organizm po jakimś czasie będzie się nieodpowiednio zachowywał. Oczywiście w jakiś sposób możecie sobie z tym poradzić, ale pamiętajcie, że dobrych wskazówek nigdy za wiele. Ja ze swojej strony polecam zerknąć na stronę https://zdrowietak.pl/porady/czy-mozna-przejsc-odtrucie-alkoholowe-w-domu.html Można tam znaleźć sobie fajne informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jak mama, udało jej się? Napisz koniecznie. Zastanawiam się nad odtruwaniem alkoholowym Gdańsk https://odtruwaniegdansk.pl/ Dzięki odtruwaniu można skutecznie usunąć z organizmu toksyczne substancje. Odtruwanie może być przeprowadzone w gabinecie, bądź w domu pacjenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Muszę przyznać, że zauważyłam iż coraz częściej bez okazji sięgam po alkohol. I nie wiem czy to już uzależnienie czy jeszcze nie. Dlatego też zamiast się nad tym zastanawiać postanowiłam coś z tym zrobić. I tak dowiedziałam się, że w Ośrodek Terapii Uzależnień Madarvit znajdę to czego mi potrzeba, czyli pomoc fachowców oraz terapeutów. Także na pewno tam pojadę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Czw Paź 07, 2021 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o uzależnienie to warto udać się na terapię. W moim mniemaniu bardzo dobrą ofertę wszelakich terapii znajdziecie w ośrodku terapii uzależnień Borowik. Moim zdaniem warto przejrzeć ichniejszą ofertę w wolnym czasie, bo jest naprawdę świetnie skrojona i raczej na niej skorzystacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Paź 25, 2021 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pinki napisał:
Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o uzależnienie to warto udać się na terapię. W moim mniemaniu bardzo dobrą ofertę wszelakich terapii znajdziecie w ośrodku terapii uzależnień Borowik. Moim zdaniem warto przejrzeć ichniejszą ofertę w wolnym czasie, bo jest naprawdę świetnie skrojona i raczej na niej skorzystacie.


Dzięki za poleceni, napewno się przyjrzę ofercie, chcę pomóc przyjacielowi.

---------
imprezy

https://crapex.pl/

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olka99



Dołączył: 23 Lis 2019
Posty: 151

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele można zyskać dzięki pomocy specjalnych ośrodków, które leczą uzależnienia. Jak najbardziej też leczenie alkoholizmu na śląsku jest możliwe i warto udać się do najlepszego specjalisty. Samodzielnie może być ciężko pozbyć się poważnego problemu z alkoholem. Warto podjąć się takiego leczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wysoką lokatę w rankingu powinien zająć Ośrodek Leczenia Uzależnień Wrocław o wdzięcznej nazwie Nadzieja. Wyciągają ludzi alkoholu, narkotyków, dopalaczy, hazardu i innych uzależnień całkowicie bezpłatnie dzięki doskonałej kadrze lekarzy i terapeutów. Szczegóły ich działania znajdziecie na stronie https://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl/ i jeśli macie problem to z pewnością znajdziecie tam pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Pią Mar 11, 2022 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli walczycie z uzależnieniami to wybierzcie się na stacjonarna terapia uzależnień to oferta prywatnej oferty dla osób uzależnionych od alkoholu, leków, hazardu. Sprawdźcie koniecznie. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 223

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu korzystam ze wsparcia psychologa. Mam zaburzenia lękowe, do tego traumy z dzieciństwa. Moja Pani psycholog ma teraz za sobą podstawowy kurs hipnozy i myślę, że niedługo będziemy pracować nad właśnie taką formą terapii u mnie. Mam nadzieję, że efekty będą zadowalające.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Wto Maj 10, 2022 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skorzystanie z usług A. Łuszczyńskiego, który ma wieloletnie doświadczenie jako psychoterapeuta. Działa on na terenie Ostrołęki i okolic.
http://uzaleznienia-ostroleka.pl/o-mnie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 972

PostWysłany: Pią Lip 15, 2022 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, że warto sprawdzić takie rankingi oraz opinie byłych i obecnych pacjentów. W końcu chodzi tutaj o wasze zdrowie psychiczne i dojście do siebie. Nie wiem czy słyszeliście już o https://centrum-terapii.pl/ ale mają wiele dobrych rekomendacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolina00



Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 254

PostWysłany: Pon Sie 29, 2022 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie radzisz sobie z alkoholem, czy nałogami ? Zaniedbujesz rodzinę ? wydaje Ci się, że jesteś w trudnej sytuacji bez wyjścia. Uzależnienie to poważna choroba, ale przy odpowiedniej terapii można się od niej uwolnić. Jeśli chcesz sam uwolnić się od tego problemu , to znaczy, że Twój przypadek nie jest aż taki zły. Jeśli potrzebujesz pomocy zgłoś się do profesjonalistów tej kwestii https://odnowa24h.pl/leczenie-narkomanii/ pomogą odzyskać Ci równowagę życiową i będziesz cieszył się wolnością od nałogu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl