Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Najlepsze miejsca na urlop
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Iwonamaleks



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 104

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to raczej skupiam się na wycieczkach za granicę, nawet jeżeli mam dwa dni wolnego i chce je jakoś ciekawie wykorzystać. Zawsze takie wycieczki są dużo bardziej atrakcyjne niż podróżowanie po Polsce, może i dla mnie tak jest, bo Polskę zwiedziłam już wzdłuż i wszerz. Jeżeli także lubicie podróżować, głównie tak jak i ja samolotami, to myślę, że portal http://biletylotnicze.pl/airlines/al_lo_lot powinien wam się spodobać. Łatwo będzie tu znaleźć bilety na samolot, w różnych kierunkach, w korzystnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że sporo osób decyduje się na wyjazdy za granicę ale przecież w Polsce jest tyle ciekawych miejsc, w których można nie tylko odpocząć ale też pozwiedzać. Ja bardzo lubię góry i każdemu zawsze polecam wyjazd do Zakopanego lub okolic. Jeśli zdecydujecie się na taki wyjazd to zerknijcie na portal tatrytop.pl. Tam możecie zarezerwować apartamenty w Kościeliskuczy w Zakopanem. Na portalu znajdują się także oferty wynajmu domków w górach. Zawsze warto wcześniej zarezerwować sobie noclegi żeby móc na spokojnie jechać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wakacje i urlop, to już tylko wspomnienie. Chociaż my już niedługo będziemy planować kolejny urlop. Już wiemy, że będziemy zamawiać domek w Adamówce w Rewalu - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/ . Byliśmy tam w sierpniu tego roku i to był bardzo udany wypoczynek. Domki ładne, zadbane, fajnie wyposażone, przystosowane do pobytu rodzin z dziećmi. Bardzo sympatyczni właściciele. Do morza blisko, a okolica urokliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

KaczyJ



Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć, każdy lubi inny rodzaj wypoczynku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Melani4



Dołączył: 02 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 03, 2019 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na najbliższy urlop marzy mi się willa w Szklarskiej Porębie, ten aparthotel w Szklarskiej Porębie Norweska Dolina jest tak urokliwie położony, że odkąd zobaczyłam go na zdjęciach na stronie https://www.norweskadolinaresort.pl/ (strona ma nowy adres), że zakochałam się w tym miejscu i postanowiłam, że koniecznie wybiorę się tam na najbliższy urlop. Apartamenty na wynajem w Szklarskiej Porębie, które noszą właśnie nazwę "Norweska Dolina" to nie tylko dobrze wyposażone i luksusowe apartamenty, gdzie można wypocząć wieczorem i wygodnie przespać noc, ale jest też i co robić w dzień, bo ośrodek ma bogatą ofertę tak zwanego SPA i wellness. Apartamenty w Szklarskiej Porębie są więc wzbogacone o basen, saunę, szereg zabiegów upiększających i relaksujących, więc jest to świetna opcja, szczególnie dla osób, które dbają o siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2570

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto wybrać się na mazury. Znalazłem taką ofertę https://www.hotelstbruno.pl/strefa-relaksu/basen Co o niej myślicie ? Czy taki hotel jest wart swej ceny ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi już Europa nie wystarcza jeżeli chodzi o miejsca na wakacje:D Jak miałabym gdzieś polecieć, w wymarzone miejsce, to na pewno byłby to jakiś inny kontynent. Bardzo chciałabym zobaczyć wszystko, Afrykę, dwie Ameryki, Australie i kilka krajów azjatyckich. Plany są ogromne, ale gdzie znaleźć na to fundusze? To jest największy problem co nie. Tu myślę, że warto poczytać sobie świetny artykuł http://www.petlaczasu.pl/czy-przesiadki-moga-byc-lepsze-od-lotow-bezposrednich-czasem-tak/ W tym miejscu znajdziecie porady związane z podróżowaniem z przesiadkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sro Gru 18, 2019 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze to jest takie, kiedy daleko od lotniska nie jest Wink reszta jest kwestią umowną. Mnie tam wszędzie dobrze. Fajnie byłoby, żeby samolot nie miał opóźnienia. Choć z drugiej strony można zyskać na tym odszkodowanie, i to nawet w wysokości 250 euro przy opóźnieniu lotu Austrian Airlines wynoszącym trzy lub więcej godzin. Warto też załatwiać to przez DelayFix https://delayfix.com/linia-lotnicza/austrian-airlines Znają się na rzeczy, nie tak jak my - laicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o najlepsze miejsce na urlop to pomyśl o takim rozwiązaniu jak czarter jachtów w tej firmie https://www.sailor.pl/ Specjalizują się w tej tematyce i mają czartery zarówno w kraju jak i zagranicą. Dzięki nim przeżyjesz najlepsze wakacje życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie pomysłu na wakacje to polecam Wam serdecznie wyprawy rowerowe 2020 . Według mnie jest to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, takze polecam wejsc na strone i sprawdzic ofertę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

shakira55



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 139

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy zasługujemy na chwilę relaksu i spokoju. Każdy z nas potrzebuje chwili oddechu i złapania dla siebie pozytywnych emocji. Stąd też polecam relaksujący urlop w Eger na Węgrzech, który sprawi, że wrócisz z pozytywną energią oraz radością!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazimierz332



Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 196

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz się wybrać na wakacje swego życia to mogę polecić ci ja skorzystałam z ich usług przy wyjeździe na Karaiby. Wszystko oni zaplanowali, termin dobrali idealnie, wycieczki były dopasowane do naszej rodziny. Nie musiałem sam szukać i rezerwować wszystkich potrzebnych atrakcji. Bardzo się mi podobała ta wycieczka.

Ostatnio zmieniony przez Kazimierz332 dnia Wto Mar 24, 2020 2:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ogrod



Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lut 20, 2020 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że dla dzieci dobrym pomysłem będzie obóz naukowy. Przecież one bardzo szybko się uczą i mogą połączyć naukę z zabawą. Ciekawe są na przykład obozy AlphaCamp. Obozy te są podzielone tematycznie i spędza się tam dużo czasu na dworze dzięki czemu dzieci z pewnością będą zadowolone. Terminy są różne dlatego można te plany pogodzić ze swoim urlopem rodzinnym. Myślę, że to ciekawa propozycja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

shakira55



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 139

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe spędzony czas? A co powiesz na Czechy - luksusowy wypoczynek w kurorcie przy termach? To na pewno opcja dla osób kochających bliskość natury i uwielbiających spędzać wolny czas w sposób spokojny i dopasowany do naturalnego rytmu dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karol443



Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 60

PostWysłany: Sob Sie 15, 2020 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy urlop spędza tam gdzie chcę.Sam ze swojej strony mogę polecić Francję i ofertę busy polska francja . W tym miejscu każdy na pewno odpocznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl