Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
System nawadniania w ogrodzie - pomożecie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 10:38 pm    Temat postu: System nawadniania w ogrodzie - pomożecie? Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Chciałbym zapytać Was na jaki system nawadniania warto postawić w ogrodzie ok. 1000m2. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi? Za każdą wskazówkę byłbym wdzięczny, bo chcę się przygotować przed sezonem wiosenno-letnim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Wto Lut 25, 2020 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja radziłbym Wam zwrócić uwagę na wybór dobrej jakości gotowego systemu nawadniania, jak "ZESTAW DO AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA TRAWNIKA 600-1200 M2 GARDENA" który do twojej działki sprawdzi się doskonale. Dostępny jest bezpośrednio w ofercie sklepu https://www.centrumnawadniania.com/242-gotowe-zestawy-nawadniania a w razie pytań i rozwiewania wątpliwości to można liczyć na wsparcie ich obsługi klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotrPil napisał:
Ja radziłbym Wam zwrócić uwagę na wybór dobrej jakości gotowego systemu nawadniania, jak "ZESTAW DO AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA TRAWNIKA 600-1200 M2 GARDENA" który do twojej działki sprawdzi się doskonale. Dostępny jest bezpośrednio w ofercie sklepu https://www.centrumnawadniania.com/242-gotowe-zestawy-nawadniania a w razie pytań i rozwiewania wątpliwości to można liczyć na wsparcie ich obsługi klienta.


Słuszna propozycja! W mojej opinii jeden z lepszych sklepów jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do aranżacji i pielęgnacji przestrzeni ogrodowej. Ja kupowałem u nich kosiarkę spalinową, piłę, części wymienne do systemu nawadniania i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pierwsze wskazówki! Czekam na kolejne i zobaczymy jaką decyzję ostatecznie podejmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Sro Lut 26, 2020 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się z Wami nie zgodzić! W https://www.centrumnawadniania.com/ można liczyć zarówno na wysokiej jakości elementy do samodzielnego stworzenia systemu nawadniania, ale również gotowego rozwiązania dopasowanego do powierzchni i typu działki. Obsługa także jest pomocna i zapewnia sprawną realizację. Pozdrawiam i daj znać jak już podejmiesz decyzję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie systemy nawadniania są jak najbardziej bardzo fajną kwestią i ja również jestem przekonany, że bardzo dobrze jest o nich wiedzieć jak najwięcej. Na pewno kliknij tutaj jeśli również jesteś zainteresowany tym jak sprawdzają się inteligentne systemy nawadniania. Dla mnie takie rozwiązanie jest bardzo fajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl