Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Okna do domu - Poznań

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Gru 24, 2019 1:41 pm    Temat postu: Okna do domu - Poznań Odpowiedz z cytatem

Witam,
Czy ktoś może podpowie mi, gdzie warto zajrzeć aby znaleźć wysokiej jakości stolarkę okienną w Poznaniu oraz firmę na którą można będzie postawić jeśli chodzi o poziom obsługi i też rzetelne przeprowadzenie całej realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

AnTeR22



Dołączył: 24 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 24, 2019 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tym kompletnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ogrod



Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Sro Gru 25, 2019 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór okien nie jest latwy. Myślę, że warto zerknąć na tą ofertę: http://noweokna.pl/profil-okienny/iglo-light-standard. Jakie okna do domu - to jedno z podstawowych pytań, jakie zadaje się przed budową czy modernizacją domu. Od tego, jakie okna do domu wybierze inwestor zależeć będzie wygląd budynku, a także charakter wnętrz. Moim zdaniem warto wybrać okna dobrej jakości, ponieważ jest to inwestycja na lata. Warto zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pią Gru 27, 2019 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz okien lub innych produktów do stolarki okiennej to kupuj je u najlepszych producentów. Na pewno zamów je u lidera stolarki okiennej czyli w firmie https://www.drutex.pl/ bo wiem że mają najlepszy produkt. Jakość ich produktów jest adekwatna do ceny więc będziesz zadowolony jako klient.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Wto Sty 07, 2020 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast w Poznaniu mógłbym polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na ofertę salonu Domega z którym współpracowaliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości, profesjonalnego podejścia oraz czasu realizacji. Liczę, że wszystko się i u Was uda. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Sty 09, 2020 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotrPil napisał:
Ja natomiast w Poznaniu mógłbym polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na ofertę salonu Domega z którym współpracowaliśmy i jesteśmy w pełni zadowoleni z jakości, profesjonalnego podejścia oraz czasu realizacji. Liczę, że wszystko się i u Was uda. Pozdrawiam!


Podzielam pozytywną opinię na temat firmy Domega Poznań, bo współpracowało nam się z nimi świetnie. Podejście obsługi rzetelne, jakość dostępnych produktów bez zastrzeżeń i do tego sama realizacja też została wykonana w pełni poprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny temat, także z chęcią sprawdzę co tam przygotowali oraz jak to kształtuje się cenowo. Może na wiosnę sobie umówimy termin realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziękuję za Wasze podpowiedzi, no to czas najwyższy sprawdzić i przygotować się do wymiany stolarki okiennej i może drzwi wejściowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MirekWil napisał:
Bardzo dziękuję za Wasze podpowiedzi, no to czas najwyższy sprawdzić i przygotować się do wymiany stolarki okiennej i może drzwi wejściowych.


Nie ma za co! Czekamy w takim razie na konkrety i mam nadzieję, że będziecie pozytywnie zaskoczeni jakością i podejściem samej ich obsługi klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie macie daleko do Poznania, to na pewno możecie również pojechać do Gorzowa sprawdzić ofertę firmy AM Okna https://www.amokna.pl/ . Zamówicie tutaj okna z montażem z dużo niższym VAT-em. Dodam jeszcze, że zdecydowanie warto się skupić, gdyż akurat firma prowadzi promocje szybkami ECLAZ dającymi 10% więcej światła. Zamawiając je, dostaniecie ciepłą ramkę gratis.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Lut 14, 2020 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://okna.waw.pl/produkty/okna?material=pcv masz dobrego producenta okien i drzwi, mają solidne, zamawiałem już dwa razy od nich, raz do siebie do mieszkania i później do rodziców. I z okien jesteśmy zadowoleni, dobra jakość za dobrą cenę. Obsługa też całkiem dobra, widać że zależy im na kliencie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pią Mar 13, 2020 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super Smile Czekamy na Twoje opinie i zobaczymy w takim razie, czy będziecie zadowoleni z efektów, terminów oraz wydatków. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź sobie salon Domega na Krauthofera 42 w Poznaniu. Przemiła obsługa i szeroka oferta. Nam zależało na oknach lepszej jakości. Doradzili nam żebyśmy postawili na stolarkę Oknoplast. Wybraliśmy jeden z najnowszych profili okiennych i jesteśmy bardzo zadowoleni. Firma Domega zajęła się pomiarami, montażem i generalnie wszystko na duży, duży plus. Sprawdź sobie ten salon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam wypowiedź Perkiego w salonie Domega fajna oferta i miła obsługa. Ja też mam okna z Oknoplast i również mogę polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl