Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Wybór hydroizolacji na taras i balkon

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 12:49 pm    Temat postu: Wybór hydroizolacji na taras i balkon Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Chciałbym zapytać Was na jaką hydroizolację warto postawić jeśli chodzi o taras? Macie swoje sprawdzone rozwiązania, które możecie z własnego doświadczenia polecić.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii warto zwrócić uwagę na ofertę producenta WaterBlock który dba o wysoką jakość wykonania, bardzo dobrą cenę i do tego można liczyć na fachowe wsparcie obsługi, która też dla swoich klientów jest w stanie zapewnić wykonanie odpowiedniego projektu jeśli jest taka potrzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotrPil napisał:
W mojej opinii warto zwrócić uwagę na ofertę producenta WaterBlock który dba o wysoką jakość wykonania, bardzo dobrą cenę i do tego można liczyć na fachowe wsparcie obsługi, która też dla swoich klientów jest w stanie zapewnić wykonanie odpowiedniego projektu jeśli jest taka potrzeba.


Także uważam, że jeśli chodzi o wybór porządnej hydroizolacji to warto abyśmy zwrócili uwagę na propozycje z oferty Waterblock która realnie jest w stanie pomóc oraz doradzić jak to wszystko powinno wyglądać, aby problemy z wilgocią już do nas nie wracały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo interesujące rozwiązanie Smile Pokażę mężowi i może on tez zadba o nasz taras i balkon, szczególnie że co kilka lat rzeczywiście trzeba je poprawiać ze względu na kłopoty z wilgocią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie! Mam nadzieję, że będzie to dobra decyzja i na pewno zdam Wam relację jak to ostatecznie wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat jest dość trudny bo sam też nie wiedziałem jak to u siebie zrobić, ale specjalista którego wynająłem się tym zajął. Meble zamówiłem tutaj https://oltre.pl/przytulny-taras i kilka dodatków też. Mieli najładniejsze z ofert które przeszukałem więc warto, są solidne i wygodne, kupił bym je ponownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl