Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
betonowy taras
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Rafał093



Dołączył: 28 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Wrz 28, 2019 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Betonowe tarasy również mają swój urok, ja taki taras pokryłem posadzką żywiczną https://www.topciment.pl/ , która służy nam już kilka dobrych lat i nadal prezentuje się świetnie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

shakira55



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 139

PostWysłany: Pią Paź 25, 2019 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie na temat kostki brukowej od grupy PBI? Czy waszym zdaniem osoby, które zajmują się w dużej mierze profesjonalnym kładzeniem dróg, asfaltem itp. mogą dobrze przygotować i wyłożyć kostkę? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że taki taras jest całkiem dobrą opcją. Jeśli będziecie wylewać taras z betonu to potrzebne Wam będą szalunki. Firma ABC Szalunki oferuje sklejki szalunkowe oraz inne elementy szalunków. Na ich stronie możecie zobaczyć szczegółową ofertę. Specjaliści z firmy pomagają w doborze odpowiednich szalunków, zapewniają też bezpieczny transport we wskazane miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aniela



Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 42
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi osobiście beton się tak średnio podoba na tarasie. Wolę zdecydowanie drewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię i beton i drewno, a najbardziej to chyba stal mi się podoba. Marzy mi się stalowa balustrada przy schodach wewnątrz domu, jak i na zewnątrz przy tarasie. Mąż wiele rzeczy sam w domu robi, dlatego też staram się go zaopatrzyć w potrzebne narzędzia, takie jak wiertła węglikowe, bardzo praktyczne jeśli chodzi o wiercenie w stali. Można je otrzymać w sklepie Graveco24 https://www.gravaco24.pl/pl/c/Wiertla-z-weglikow-spiekanych/7963 Tu mają takie rzeczy wysokiej jakości, sklep godny zaufania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo ciekawych pomysłów tu daliście na ogrodzenie. Co prawda teraz zima idzie więc dopiero na wiosnę zacznę jakiekolwiek roboty na moim ogrodzie jednak fajnie jak dacie link do przykładowych realizacji. Chętnie popatrzę na zdjęcia i być może jakaś inspiracja przyjdzie. Dziekuje i powodzenia każdemu z osobna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Crichton



Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 22

PostWysłany: Pon Gru 23, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beton to akurat najprostsza z rzeczy do zrobienia przy takim tarasie, ale faktycznie, warto znać fachowców, którzy dobrze to wykonają. Później kwestia położenia np. płytek no i oczywiście jakaś balustrada. Ja jestem zwolennikiem takich ze stali nierdzewnej, jakie w ofercie ma firma Chrom-Met https://chrom-met.pl/balustrady. To doskonała jakość i trwałość, poza tym nie wymaga praktycznie konserwacji. Na stronie możecie zobaczyć sobie ich realizacje i poczytać więcej z czym np.taką stal można połączyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na wybór - kostka granitowa łupana jako materiał na taras i ścieżkę ogrodową i jesteśmy pozytywnie zaskoczeni zarówno stylem, jakością wykonania, jak i oczywiście ceną bo jednak jest to materiał zdecydowanie dużo bardziej trwały niż m.in wersja kostki brukowej. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pią Sty 10, 2020 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie że dobrym pomysłem będzie zadaszenie tarasu? Bo szukałem dobrych ofert i znalazłem jedną w której wpadło mi w oko nowoczesne zadaszenia, tutaj https://tarasola.pl/ i myślę żeby zamówić. Latem mocno słońce mi przeszkadza więc będzie to fajna ochrona, a jesienią przed deszczem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Lidka_123



Dołączył: 05 Gru 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak taras, to raczej drewno!! Przede wszystkim!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2020 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałabym również zdecydować się na taras, ale u mnie dodatkowo konieczna byłaby balustrada dla bezpieczeństwa, z tego względu, że taras byłby wysoko. Na szczęście mamy już firmę, która zajmie się wykonanie tarasu. Cały czas jednak szukam firmy, która wykonałaby świetną balustradę. Spodobało mi się to, co oferuje firma https://plotex.net.pl/balustrady/balustrady-metalowe/ Mają w swojej ofercie tradycyjne balustrady metalowe, które będą wyglądały najładniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My w przypadku prac na betonie zawsze jest potrzebne długie wiertło do betonu które akurat udało nam się bez problemów znaleźć i dobrać pod względem parametrów. Cena naprawdę w porządku i do tego pełne wsparcie w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To bardzo ciekawe nie widziałem takiego rodzaju posadzki jeszcze. My mamy taras betonowy i płyty betonowe. Zamówiliśmy je w Kost-Bet takie nowoczesne przypominające beton architektoniczny model Primo w odcieniu szarym. Taras to moje ulubione miejsce i często spędzam tam czas relaksując się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2020 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co nie znam firmy i nie decydowałbym się na zakup od firmy, której produktów nie miał nikt wśród znajomych czy rodziny. Oni Ci zawsze najlepiej doradzą. My tak trafiliśmy na firmę Kost-Bet, u której zamawialiśmy kostkę na podjazd. Bardzo zadowoleni jesteśmy z efektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Wto Wrz 15, 2020 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras powinien byś wykonany tak aby miło nam było spędzać tam każdą wolną chwilę. ładne płyty tarasowe, meble i ozdoby. Ja mam płyty z Kost-Bet drewnopodobne, meble mam z ratanu, a ozdoby to sztuczne palmy, które tworzą efekt jungli Very Happy To moje miejsce ulubione w domu! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl