Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
puzzle ze zdjęciem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

tadek123



Dołączył: 26 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 9:42 am    Temat postu: puzzle ze zdjęciem Odpowiedz z cytatem

Hej. bardzo mi się podobają prezenty ze zdjęciami, bo to świetna pamiątka Smile zastanawiam się, czy nie kupić mojej siostrze puzzli z naszym wspólnym zdjęciem. Na https://puzzle4u.pl/puzzle/puzzle-ze-zdjecia takie można zamówić.
co myslicie? pozdrawiam.


Ostatnio zmieniony przez tadek123 dnia Wto Sty 14, 2020 10:31 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co mam myśleć? Fajny pomysł. Moja siostra rok temu zrobiła właśnie coś podobnego i naprawdę miło zaskoczyła rodziców. Także może Ci się ten prezent udać. Zastanów się jednak nad obróbką zdjęcia zanim prześlesz do druku. Bo może się okazać, że zdjęcie jest bardzo słabe. Na Instafota dowiesz się, jak to szybko zrobić. I prawie bez Twojego udziału.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

em_hubert_em



Dołączył: 20 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pią Gru 20, 2019 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym kiedyś dostać takie puzzle, które ułoże i powieszę na ścianie jako obraz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Sob Lip 24, 2021 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. Wiecie co, z tego co wiem, to na stronie tej księgarni : https://www.taniaksiazka.pl/nowe-fizyka-podrecznik-3-liceum-i-technikum-zakres-podstawowy-grzegorz-wojewoda-p-1549565.html oprócz książek czy podręczników dla dzieci, możecie również dostać przeróżne gry i puzzle dla najmłodszych. Myślę, że warto tam zajrzeć w wolnej chwili, bo może wpadnie wam coś w oko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne pomysły w internecie są na dodatki do domu mi się podoba żuraw z rozpostartymi skrzydłami grafika coś takiego chcę sobie zamówić żeby powiesić na ścianę co sądzicie o ptakach? Myślicie, że nadal jest to modne? Bo z dzieciństwa pamiętam duzo tego typu obrazów u wielu moich znajomych Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl