Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Warszawa auto komis
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

bassia449



Dołączył: 30 Kwi 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 04, 2016 2:19 pm    Temat postu: Warszawa auto komis Odpowiedz z cytatem

W którym komisie samochodowym można kupić dobre auto ? Jeśli pilnie poszukujecie świetnych samochodów to oferta warszawa auto komis jest idealnym miejscem gdzie możecie kupić wyśmienity, wymarzony samochód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

tomekskoczek



Dołączył: 25 Lip 2017
Posty: 32

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Auta poleasingowe to dobry wybór w/g mnie popatrz tutaj w tym salonie http://noweuzywane.eu/salon-aut-poleasingowych/ mają sporą ofertę tego typu samochodów. Obromny plus przemawiający za to dokładnie sprawdzona historia pojazdu - nie nadziejemy się na bite czy kręcone auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie auta z komisu warto moim zdaniem dokładnie sprawdzać pod każdym kontem w profesjonalnych serwisach takich jak na przykład ten https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/tylna-belka-renault/renault-kangoo/ . Przy jakichkolwiek problemach, na przykład z zawieszeniem można je wtedy szybko i sprawnie wyeliminować i cieszyć się sprawnym samochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Trubadurek



Dołączył: 08 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 4:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, nie mam auta, ale widzę, że to ewidentnie nieodpowiedni dział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

remik4



Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2018 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając się po auto do komisu warto wziąć ze sobą kogoś, kto zna się na samochodach. Inaczej możemy kupić auto, które będzie niesprawne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

danek



Dołączył: 17 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znacie może komis, w którym można kupić motocykl? Czy możecie polecić jakieś miejsce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałem mały problem z samochodem, gdy byłem w Warszawie. Skorzystałem z pomocy Pomoc drogowa Warszawa, jestem bardzo zadowolony z ich usługi i moge ich z czystym sumieniem polecic zainteresowanym. Bardzo miła i profesjonalna obsługa oraz świetne ceny, to jest to co uzyskałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

czarnadama



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 129

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio samochód kupowałam u https://dealer.peugeot.pl/atgarage polecam zajrzeć na ich ofertę, gdyż posiadają samochody nowe jak i używane. Sama u nich kupowałam już 2 samochody jeden mąż drugi ja polecam dobra firma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Pon Lut 03, 2020 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nawet w komisie upatrzymy sobie jakiś samochód to nie jest powiedziane, że jest to złe miejsce na takie zakupy. Ja za każdym razem jak chcę kupić auto to wiem, że kontrola samochodu przed kupnem Warszawa na pewno będzie potrzebna, gdyż nie mam zamiaru przeznaczyć moich pieniędzy na niesprawne auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam się lepiej wybrać do salonu https://www.auto-wimar.pl/pl/ bo tam masz zarówno auta nowe jak i używane popularnej u nas marki Skoda czy VW. Na pewno znajdziesz coś dla siebie i dodatkowo masz na miejscu serwis oraz ubezpieczalnię więc warto im zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Maj 05, 2020 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak odnośnie wyżej wspomnianej lawety też musiałam z takiej skorzystać, tyle że w zupełnie innym mieście. Mnie pomogła pomoc drogowa na terenie jednego z miast województwa śląskiego. Dobrze że istnieją takie usługi, dzięki nim samochód szybko może zobaczyć mechanik i ocenić, co się podziało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Sob Cze 06, 2020 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie kupowałem samochodu z komisu, ale może jeszcze kiedyś przyjdzie taka sytuacja. Na ten moment należy również pamiętać o tym, ze jak kupujemy auto to musi on mieć także ubezpieczenie OC. Ja za każdym razem taką polisę OC na samochód wykupuję w https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/oc i jestem zdania, że jest to zdecydowanie najlepszy wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Sro Lip 15, 2020 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego to ja akurat nie wiem, ale sądzę że jak dobrze poszukasz w necie to z pewnością uda Ci się znaleźć jakiś godny uwagi komis. Za to zdecydowanie mogę polecić salon samochodowy BMW Bawaria Motors Janki, w którym widziałam że mają całkiem niezły wybór w samochodach i to nie koniecznie zupełnie nowych. Można tam także kupić samochód używany i nie tylko. Także pozostaje kwestia tego jakiej marki samochodu szukasz i gotowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2020 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już wybierzesz auto dla siebie, to będziesz musiał je ubezpieczyć, co może nie być tak prostym zadaniem, bo z obecnymi cenami ubezpieczeń może być to trudne do zrealizowania. Właśnie dlatego zachęcam skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń AC i OC dostępnego na stronie: https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/ . Z jego pomocą w kilka chwil znajdziesz najkorzystniejsze oferty. Wypełnienie formularza zajmie Ci nie więcej niż 7 minut, a po tym czasie będziesz mógł porównać między sobą oferty, a nawet pogadać z agentem ubezpieczeniowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2020 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, ja myślę o samochodzie z komisu, mam już nawet jeden model na oku. Zrobiłabym polerowanie samochodu http://detailkingkrakowpoludnie.pl/lakier/ w Detail King i myślę, że wyglądałby nieźle. Ale muszę zapytać jeszcze o naprawy i usterki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Telewizja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl