Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Mały ogródek 3x15

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Grzegorz97



Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 3:28 pm    Temat postu: Mały ogródek 3x15 Odpowiedz z cytatem

Witam,
tak jak w temacie. Posiadam mały ogródek, ma wymiary 3 metry (1.5 w lewo i ,1.5 w prawo od tylnych drzwi) i długość 15m. Macie jakieś pomysły w jaki sposób zagospodarować taki ogródek? Dodam, że nie ma trawy jest jakaś słabo wyglądająca gleba, i na około jest siatka. Z lewej strony jest działka sąsiada, a z prawej i z przodu nic nie ma jest pole. Jakieś pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aniela



Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 42
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może poprzeglądaj jakieś zdjęcia dla małych ogrodów. Mogę Ci polecić fajny blog ogrodniczy https://www.podkarpackiesady.pl/porady na pewno znajdziesz tam coś ciekawego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MFisc



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lis 22, 2019 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już nie moge doczekać się nowe plony bo już stoi nowa
kolumna do bimbru gotowa do uruchomienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

dominiar



Dołączył: 29 Lis 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

idatas



Dołączył: 09 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Gru 09, 2019 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Wto Maj 26, 2020 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, ze przestrzeń jest niewielka, może warto byłoby zdecydować się na zasianie trawy? Jeśli chciałbyś to zrobić, zaopatrz się w nasiona trawy samozagęszczającej. W swojej ofercie posiada ją https://www.substral.pl/nasiona-traw/nasiona-traw-trawa-samozageszczajaca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Wto Lip 20, 2021 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl o tym aby zakupić taki domek mobilny https://ecomobilehome.pl/ i postaw go na działce. Nie tylko będziesz mieć fajne miejsce na całoroczne spędzanie czasu ale jeśli działka leży w atrakcyjnym miejscu to możesz go wynajmować turystom. Ja planuję tak zrobić w najbliższym czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Pon Kwi 25, 2022 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam okazję kupić w dobrej cenie działkę jednak problem polega na tym, że na mojej głowie byłoby załatwienie wszystkiego co związane ze studnią głębinową. Znalazłem firmę https://poszukiwanie-wody.pl/poszukiwanie-wody-w-bielsko-bialej która zajmuje się profesjonalnie szukaniem wody pod studnie myślicie, że w tych cenach te usługi sa warte uwagi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcji jest mnóstwo, ale ja bym zrobiła miejsce stricte wypoczynkowe i w ten sposób po prostu się relaksowała. Można też posadzić jakieś kwiaty, albo mieć ogród warzywny, jeśli masz na to czas. Jednak jeśli nadal nie jesteś przekonany do żadnego z konceptów, to uważam, że fajną opcją będzie skorzystanie z jakiejś pomocy. Może projekty ogrodów sprawdzisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Sro Lut 08, 2023 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli przede wszystkim chcielibyście się dowiedzieć więcej na temat tego jak można odrolnić działkę co pozwoli na przykład na budowę domu to możecie w takim razie sprawdzić artykuł https://remont.biz.pl/budowa/odrolnienie-dzialki-jak-to-zrobic/ Nie zawsze jest to proces łatwy i możliwy, ale spełniając pełne warunki warto skorzystać. Mam nadzieję, że też swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie się podzielicie jak to wyszło!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Projektowanie ogrodu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl