Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Papierniczy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

shakira55



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 139

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 5:12 pm    Temat postu: Papierniczy Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo sklep papierniczy w Krakowie może być miejscem wielkiej kreatywności, ale również praktyczności. Najważniejsze to postawić na dobre produkty, które znajdziesz w jego wnętrzu. Ryzy papieru, długopisy czy zszywacze to must have każdego biura. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

FelicjaNa



Dołączył: 24 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Gru 24, 2019 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię tego typu sklepy. Nie tylko zaopatruje tam nasze biuro, ale również sporo rzeczy potrzebuję do domu. Z córką często wymyślamy jakieś kreatywne zabawy, a wtedy takie cudeńka się przydają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1474

PostWysłany: Wto Lip 12, 2022 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jeszcze takie sklepy istnieją, ale jeśli tak to na pewno jest ich zdecydowanie mniej niż do tej pory. Ja jeszcze muszę przyznać, że całkiem niedawno zamówiłem świetnie długopisy reklamowe od https://dlugopisy-reklamowe.pl/ i jestem zdania, że jako dodatek dla moich klientów sprawdzą się one znakomicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kazikdobry



Dołączył: 12 Mar 2019
Posty: 712

PostWysłany: Pon Lip 25, 2022 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FelicjaNa napisał:
Lubię tego typu sklepy. Nie tylko zaopatruje tam nasze biuro, ale również sporo rzeczy potrzebuję do domu. Z córką często wymyślamy jakieś kreatywne zabawy, a wtedy takie cudeńka się przydają.


To prawda - idealny sklep do zakupu papierniczych rzeczy do różnych prac ręcznych.


____________________
https://www.kora.net.pl/szkolenie-bhp-online/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1474

PostWysłany: Nie Lip 31, 2022 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie gdy chodzi o takie miejsca to jak najbardziej można tam znaleźć wiele rzeczy ale ja również jestem zdania, że dość istotne jest to aby wiedzieć czy opłaca się mieć długopisy reklamowe. Mi udało się całkiem niedawno o tym przeczytać w https://www.caprea.com.pl/dlugopisy-reklamowe-czy-oplaca-sie-rozdawac-je-klientom/ i jestem przekonany, że takie informacje dla wielu z nas mogą być cenne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl