Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Części i akcesoria samochodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Sob Cze 01, 2019 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, wydaje mi się ze jesli chodzi o akcesoria samochodowe to spokojnie można do nich zaliczyć auto kosmetyki. uważam, że należy korzystać z jak najlepszych kosmetyków tak aby utrzymać samochód w jaki najlepszej kondycji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2260

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli planujecie zakup nowego samochodu i chcecie sprzedać stary, to polecam serdecznie skup samochodów Warszawa . Prowadzą oni skup samochodów używanych , zepsutych itp. Co sądzicie o ich ofercie ? Czy ktos z Was korzystał ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

jerkil



Dołączył: 04 Sie 2019
Posty: 2689

PostWysłany: Nie Sie 04, 2019 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja naprawiam swój samochód samodzielnie i tak samo kupuję części. Niedawno znajomy polecił mi sklep https://motostacja.com/ i przyznam, że rzeczywiście warto było kupić tam wszystkie potrzebne elementy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Sob Paź 26, 2019 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka,
jezeli chodzi o sklep z częściami samochodowymi online to mozecie smialo zajrzec do sklepu Motonet. W swojej ofercie maja czesci do praktycznie wszystkich samochodow osobowych. Zarowno oryginalne, jak i dobre jakosciowo zamienniki. Dzieki intuicyjnej wyszukiwarce czesci, takze np po nr VIN auta, kazdy jest w stanie samodzielnie odnalezc czesci, ktore potrzebuje do naprawy swojego samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

sylwester332



Dołączył: 29 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może państwo skorzystacie z oferty oklejanie samochodów Warszawa . Sam z tej oferty skorzystałem i naprawdę byłem bardzo zadowolony bo moje auto wygląda po prostu rewelacyjnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie co inne mam pytanie dotyczące motorów. Ponieważ niedawno kupiłam świetny model, ale potrzebuje go naprawić. Także potrzebuje części do jawa 50. Może jak jest tutaj jakiś znawca doradziłby mi w tym zakresie? Gdzie znajdę takie części?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi częściami samochodowymi to jest różnie, bo niektóre kupuję stacjonarnie w sklepach, które dobrze znam, a niektóre przez internet tak jak na przykład ostatni mój zakup z oferty https://www.oleole.pl/radioodtwarzacze-samochodowe,_Pioneer,d6.bhtml okazał się strzałem w dziesiątkę. Jeżeli planujecie zmianę radia w samochodzie w niedalekiej przyszłości to wydaje mi się, że to może Was zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dracja



Dołączył: 28 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja szukam głównie na serwisach aukcyjnych, na szczęście rzadko to muszę robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jaki samochód się kupuje, nie każdy ma pełne wyposażenie jakie chciałoby się mieć. Ja dla przykładu chciałabym kupić sobie nawigację samochodową. Już nawet na https://www.ceneo.pl/Nawigacja_samochodowa/p:Lark.htm sprawdzałam gdzie jakie są i jak ceny się kształtują. Porównywarka to genialna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

winke



Dołączył: 11 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Gru 11, 2019 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o części samochodowe to ja po prostu korzystam ze sprawdzonych rozwiązań. Zawsze kupuję oryginalne części, posiadam samochód Lexus więc potrzebne mi części lexus zawsze kupuję przez internet, oczywiście w pełni oryginalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

tolia



Dołączył: 19 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Gru 19, 2019 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, kupiłem sobie ostatnio samochód i zastanawiam się nad tym jak najlepiej o niego zadbać. Na https://www.carscare.pl/zabezpieczenie-plastikow/ widziałem ciekawą oferte bardzo na zabezpieczenie plastików w samochodzie, myślicie, że warto będize z tego skorzystać czy raczej nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://motopiema.pl/ macie sklep internetowy z częściami do aut w niskich cenach, ja zamawiam tam już od dawna i chwalę sobie. Mają też inne akcesoria samochodowe w sprzedaży, wybór jest duży, są promocje. Jak dla mnie warto u nich zamówić, sami się przekonajcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest ogromna wygoda ze sklepami internetowymi bo można zakupić części bez wychodzenia z domu. Jesli waszym autem jest peugeot części zamienne do niego możecie zamówić w hurtowni motoryzacyjnej France Car. Hurtownia oferuje części oryginalne a także zamienniki bardzo wysokiej jakości w dobrych cenach. Na stronie możecie zobaczyć ich pełną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kamilrzepinski



Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 18

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto dbać o części stosując różne dodatki, np. dodatek do paliwa jak ten od ceramizera: https://www.ceramizer.pl/ceramizer-cp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy dbacie też o dobór odpowiednich wycieraczek do swojego auta? Jeśli nie zwracacie na to zbytniej uwagi to warto zagłębić się w temacie i jednocześnie sporo zaoszczędzić na porządnych zamiennikach względem wersji oryginalnych. W Visee będziecie mogli liczyć na bardzo dobre wykonanie piór, metalowe mocowania oraz równomierne przyleganie do powierzchni dzięki czemu też równo się zużywają, nie pozostawiając smug.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl