Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Wykrywanie przecieków z trasu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

hanni5



Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 9:28 pm    Temat postu: Wykrywanie przecieków z trasu Odpowiedz z cytatem

Mieliście kiedyś problemy z przeciekającym tarasem ? Jeśli nie to się cieszcie, jeśli tak zaufajcie specjalistą, parę dni kiedyś szukałem problemu i nie znalazłem a firma PROTEK w godzinę znalazła problem odpowiednim sprzętem, wykrywanie przecieków to domena ich firmy !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Mathiass33



Dołączył: 02 Gru 2016
Posty: 5

PostWysłany: Nie Gru 04, 2016 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdę gdzieś więcej opinii o tej firmie?
_________________
wosk palmowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Czw Paź 18, 2018 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, zdarzyło się, że kiedyś zauważyliśmy przeciekający taras. Kontaktując się z firmą budowlaną, aby ocenili i stwierdzili co jest przyczyną, dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie została źle położona izolacja. Zaproponowali mi oni dwa rozwiązania. Jedno z nich wiązało się z dość dużym kosztem, bo trzeba było kuć beton i zakładać izolację ponownie, natomiast drugim rozwiązaniem było wywiercenie odwodnień. Zdecydowaliśmy się na tą drugą opcję, tym bardziej, że mój mąż posiada specjalną wiertnicę do betonu - https://www.husqvarnacp.com/pl/maszyny/silniki-do-wiertnic-ze-statywem/ i koszt takiej roboty był praktycznie zerowy. Woleliśmy w pierwszej kolejności sprawdzić prostsze rozwiązanie. Ku naszemu zaskoczeniu okazało się, że odwodnienia przyniosły pozytywny skutek. Wszystko dzięki temu, że wcześniej wspomniana wiernica, potrafi wiercić bardzo precyzyjnie, a do tego mogą to być otwory o bardzo małej średnicy. Znów możemy w pełni cieszyć się tarasem oraz spokojem podczas deszczowych dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Sparkshine



Dołączył: 11 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sty 11, 2019 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemanko wam wszystkim
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olasek56



Dołączył: 18 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sie niestety zdarza że zycie płata tam figla i pojawią się takie a nie inne problemy, polecam poszukać specjalistów w tym zakresie..
_________________
mieszkania Święta Katarzyna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem w takim wypadku jest zadaszenie całego tarasu. Osobiście polecam wam zadaszenie automatyczne, składane, na pilota. Wiem że producent https://tarasola.pl/ oferuje takie zadaszenia więc śmiało sprawdźcie ich ofertę. wiem że są dobrzy bo moi rodzie kupili od nich zadaszenie do siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

filipmoj



Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

olekmoj



Dołączył: 02 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety źle wykonana izolacja lub jej brak może skutkować pojawianiem się pleśni czy grzybów np pod płytą balkonową czy tarasową a także doprowadzić do pękania i łuszczenia się betonu. Jeśli chcecie skutecznie naprawić płytę tarasową to zerknijcie na ofertę firmy Hydrostop-3 http://www.hydrostop3.pl/oferta/renowacja-betonu , która zajmuje się wykonywaniem izolacji a także renowacji betonu. Dzięki profesjonalnej naprawie betonu taras będzie wyglądał jak nowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez producenta WaterBlock w przypadku którego będziecie mogli liczyć na dobrą jakość, profesjonalne wsparcie obsługi i też skuteczność działania dzięki czemu wilgoć nie powróci. My zdecydowaliśmy się na materiał WB Duo Flex i działa świetnie. Cena nie jest wysoka, a teraz w końcu po zimie nasz taras nadal prezentuje się pięknie bez pękania i karbonizacji betonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Sro Paź 21, 2020 5:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie był inny problem. Miałem w domu wilgotną ścianę, z czasem pojawił sie na niej grzyb, a zupełnie nie wiedziałem z jakiego powodu. Myślałem, że to kwestia złego odprowadzania wody deszczowej, potem, że to może ciągnie wilgoć od fundamentów, już miałem odkopywać je i poprawiać izolację, ale znajomy polecił mi firmę Eko Projekt http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Eksperci z firmy zrobili ekspertyzę budowlano-mykologiczną i wykryli, że podcieka dach - minimalnie, w zupełnie niewidocznym miejscu ale systematycznie i taki jest efekt. Zaproponowali konieczne naprawy, przedstawili ich kosztorys, wskazali najlepszy produkt by usunąć grzyba. Dzięki ich pomocy udało mi się skutecznie rozwiązać problem zawilgocenia ściany, z którym męczyłem się ponad rok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Nie Lis 08, 2020 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii także warto zwrócić uwagę na ciekawe propozycje materiałów dachowych, jak na przykład świetna dachówka cementowa od Braas, a w szczególności te wykonane w technologii trójwarstwowej Cisar ze względu na długo okres produkcji i bardzo dobre opinie klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Nie Wrz 12, 2021 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich przypadkach bardzo pomocna może okazać się pianka pur rzeszów to miasto do którego wprowadziłem się nie dawno, ale poznałem specjalistów od robienia ocieplenia i opowiedzieli mi sporo na temat tej pianki. Można ją wykorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sob Sie 19, 2023 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś czytałam, że do tego typu rzeczy można używać tak jak do ociepleń pianki PUR. Jeśli chcecie o tym poczytać, widziałam ofertę ociepleń budynków na stronie https://cels.pl/. Chętnie poczytam Wasze opinie, albowiem, jestem także zainteresowana ociepleniem poddasza. Z góry dziękuję za oceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Tarasy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl