Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Projekt domu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 599

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 10:38 am    Temat postu: Projekt domu? Odpowiedz z cytatem

Heja,
właśnie podjęłam decyzję o budowaniu swojego domu. Szukam więc ciekawych projektów. Może zdradzicie mi, gdzie mogę je znaleźć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 901

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno znajdziesz masę interesujących propozycji projektów domów parterowych i nie tylko tutaj https://www.architekt-krakow.pl/portfolio/project/4310-architekt-krakow-projekt-indywidualny-parterowego-domu-na-trudnej-dzialce-o-dziwnym-ksztalcie-z Koniecznie przejrzyjcie portfolio. Jestem ich projektami oczarowana. Muszą mieć bardzo dobrych architektów zatrudnionych u siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, tak. Dzisiaj można znaleźć wiele projektów. Moją uwagę przykuła firma MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl i ich projekty. Według mnie są naprawdę fajne. Wszystko widać, że jest w nich przemyślane. No i nie wiem czy ktoś robi tak świetne promocje jak oni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pią Paź 07, 2022 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim wybierzesz projekt domu to przeanalizuj koszty budowy i wykorzystanie przestrzeni oraz koszty ewentualnie ogrzania bo duże piętrowe będą niestety droższe. Dlatego sprawdzić projekty domów z biura projektowego Archon. Oczywiście są one w pełni zgodne z normami i dają bezpłatną zgodą do wprowadzenia zmian przy adaptacji już pod swoje potrzeby. Ja jestem mega zadowolony, no i też jednak gotowy projekt od indywidualnego jest tańszy, szybciej można go uzyskać a sami też nic lepszego byśmy nie wymyślili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 979

PostWysłany: Pią Paź 28, 2022 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało wam się już znaleźć wasz wymarzony projekt domu? Jesli nadal się rozglądacie i nie potraficie podjąć decyzji, to uważam że Projekty z wizją spełnią wasze oczekiwania. Mają ogromny wybór projektów, sami sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 398

PostWysłany: Czw Lis 16, 2023 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto poszukać również odpowiedniego projektu domu na stronie https://www.e-domy.pl/. Mają szeroki wybór i korzystne ceny - łatwo znaleźć coś w sam raz dla siebie.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl