Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Basen - jak przygotować się prawidłowo do pływania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Grzegorz97



Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Wejherowo

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 3:31 pm    Temat postu: Basen - jak przygotować się prawidłowo do pływania Odpowiedz z cytatem

Hej, jakiś czas zacząłem fascynować się pływaniem. Za dzieciaka pływałem na dodatkowych zajęciach, teraz po długiej przerwie chciałbym wrócić do pływania. Wybrałem się dwa razy na basen, no i mam problem z kolanem. Po 30 minutach ten sam problem ból kolana. Dodam, że zrobiłem rozgrzewkę, rozciągałem się i tak dalej ale kolano i tak swoje Smile. Jakieś porady co mogę zrobić, jakieś ćwiczenia przygotowawcze? Moja waga to 93kg, mam 199cm wzrostu i 22 lata, sylwetka lekki zarys mięśni bez znacznej ilości tłuszczu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Tomaszek855



Dołączył: 17 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej zapisać się na lekcję pływania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Czw Gru 08, 2022 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do sylwetki i ćwiczeń, to oprócz tego, że trzeba oczywiście dużo trenować i jeść, to również polecam sprawdzić oferty gabinetów takich jak https://kriomedica.eu/emslim/ ponieważ obecna medycyna estetyczna daje wiele możliwości w kwestii modelowania sylwetki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 220

PostWysłany: Czw Mar 30, 2023 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się wydaje, że problemem może być zła technika pływania. Za bardzo obciążasz stawy. Na 2-3 lekcje wystarczy się zapisać żeby instruktor sprawdził i pokazał co robisz nie tak. Nie wiem gdzie mieszkasz, W Warszawie szybko znalazłam Ci szkołę 123plywamy.pl, uczą też na Śląsku. Zobacz sobie, mają instruktorów z dużym doświadczeniem i nawet w niedziele prowadzą zajęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl