Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Zdrowie starszych osób
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 9:40 am    Temat postu: Zdrowie starszych osób Odpowiedz z cytatem

Starsze osoby i seniorzy także zasługuja na to aby w odpowiedni sposób dbać o ich zdrowie. jeśli chcecie się należycie zaopiekować swoimi rodzicami lub dziadkami, polecam wam zajrzeć na tą stronę http://goldcare.com.pl/ . Na blogu znajdziecie wiele przydatnych artykułów, które na pewno wam pomogą!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie jest starszym człowiekiem to tacy lekarze jak urolodzy neurolodzy i kardiolodzy to porządek dzienny, boje się i obawiam starości, nie chcę większość swojej emerytury spędzić w poczekalni do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Pią Lip 05, 2019 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie jest bardzo ważne, niektórzy o tym zapominają. Dlatego chciałbym Wam polecic fizykoterapia, gdzie znajdziecie ofertę fizjoterapii oraz rehabilitacji . Sam regularnie korzystam z ich oferty i polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ogrod



Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że starsze osoby bardzo często mają problem z wysokim cholesterolem i nadwagą. Powinny unikać tłustych potraw. Warto w takim przypadku zainwestować na przykład w dobrej jakości patelnie grillowe. Pozwalają na smażenie bez tłuszczu. Takie grillowe patelnie mają karbowaną powierzchnię, która sprawia, że uzyskujemy efekt zdjęcia potrawy z prawdziwego grilla. Myślę, że warto zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Sro Lis 13, 2019 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zdania, że każdy starszy człowiek, a szczególnie mężczyźni powinni odwiedzać urologa https://www.citomed.pl/poradnie/urologia/o-poradni-26 . Badania profilaktyczne dla mężczyzn są zdecydowanie za mało rozpropagowane. Powinno się o tym dużo więcej mówić, no i pisać, choćby na takich forach jak to. Namawiajcie swoich ojców i dziadków na badania profilaktyczne. Naprawdę warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MFisc



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zachęcam do przebadania się https://www.pracowniapsychologiczna.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Januszunio_6



Dołączył: 16 Lis 2019
Posty: 8

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No o zdrowie starszych osób to na pewno trzeba dbać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Stesska



Dołączył: 08 Paź 2019
Posty: 315

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często tu trzeba zainteresować się tym, ponieważ osoby starsze nie mają siły po prostu o siebie dbać, lub też bagatelizują różne poważne objawy. Na pewno mając osobę starszą w domu trzeba postawić na odpowiednie wyposażenie i to nie tylko w leki. Tu oferta od https://www.brandvital.eu/cisnieniomierze/cisnieniomierz/ na przeróżne akcesoria medyczne, takie jak np. ciśnieniomierze, balkoniki, wózki inwalidzki na pewno powinna was zainteresować. Na wiele urządzeń można dostać refundacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksander154



Dołączył: 18 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem opieka nad takimi osobami nie jest prosta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Pon Lis 25, 2019 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak wy, ale ja czytam sporo artykułów na temat zdrowia. Bardzo mi to pomaga, bo zawsze dowiem się czegoś ciekawego. Na przykład na stronie https://remedios-para-la-celulitis.xyz/ jest wiele porad tego typu. Polecam wam zajrzeć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 144

PostWysłany: Sro Lis 27, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesujesz się zdrowiem to pewnie często się też badasz a teraz jest doskonała okazja zwłaszcza dla osób starszych bo trwa akcja droga dp zdrowia, wystarczy pobrać kupony rabatowe żeby zrobić najważniejsze badania za pół ceny, więcej info na tej https://www.drogadozdrowia.diag.pl/pakiety-badan stronie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MFisc



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem po 50 i chyba zaliczam się do starszych Razz ale dbam o siebie chodząc na siłownie. Teraz zima więc trzeba trochę nabrać dla tego ruszyłem najlepsze odżywki na masę zobaczymy ile dobije ! Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jakby na to nie patrzeć zdrowie osób starszych rzadko jest w dobrej kondycji. Moja babcia od jakiegoś już czasu cierpi na zaburzenia snu a ja nie wiedziałem jak mam jej pomóc. Zacząłem na ten temat czytać i na stronie https://wykwalifikowanaopiekunka.pl/zaburzenia-snu-u-osob-starszych-jakie-sa-przyczyny/ znalazłem bardzo przydatny mi materiał poradnikowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne problemy dotykają starsze osoby. U wielu można pojawiać się na przykład demencja , a to już poważny problem. Wówczas należy o takiego seniora szczególnie dbać, o jego bezpieczeństwo również.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

storczykowa



Dołączył: 07 Mar 2017
Posty: 189

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli starsza osoba ma już problemy z poruszaniem się to może warto w łazience zamontować specjalne uchwyty, ułatwiające korzystanie z tego pomieszczenia. Takie uchwyty można znaleźć na przykład w tym sklepie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl