Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Remont domu - co z odpadami?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 508

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 7:57 am    Temat postu: Remont domu - co z odpadami? Odpowiedz z cytatem

hej, orientujecie się czy sa jakieś firmy, które zajmują się wywozem gruzu po remoncie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, jasne że są. Ja korzystałem z usług ekipy MaxGruz. To bardzo solidna firma, która oferuje szybki wywóz gruzu kraków. Od nich możesz wypożyczyć kontener na czas remontu i w nim gromadzić odpady. Standardowo wypożyczają na 5 dni jednak można przedłużyć wynajem. Firma zajmuje się także skupem stali i metali kolorowych więc jeśli coś takiego pozostanie Ci po remoncie to także mogą to odebrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wsciwekla



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 40

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele firm które świadczą usługi uprzątnięcia gruzu, przede mną ciężka praca jaką jest wykończenie łazienki I u mnie również nazbiera sie gruzu. Podczas wykończenia łazienki będzie mnustwo kafli i betonu do wywiezienia. Mam nadzieję że znajdę firmę która mi to uprzatnie w miare dobrej ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

majki



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stanbest https://stanbest.pl/ to zdecydowanie najlepsza firma sprzątająca, współpracuję z nią już kolejny rok i zawsze usługi są wykonywane z należytą starannością. Z resztą zapoznajcie się z referencjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wsciwekla



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 40

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o firmy które oferują profesjonalne sprzatanie w Warszawie to polecam https://eclear.pl/blog/outsourcing-uslug-porzadkowych/ Jest to bardzo dobra firma prowadząca działalność na terenie całej Polski Smile są profesjonalistami w każdym calu, na pewno byłbyś zadowolony z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 732

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z poprzednikiem

Ostatnio zmieniony przez otolka dnia Nie Lip 28, 2019 7:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie niedawno skończył się remont kuchni, myślałam że to się nie skończy nigdy, wszędzie pełno kurzu było, bałagan na kółkach, jedna porażka, nigdy więcej remontów, bo w trakcie ktoś uszkodził mi zastawę stołową z porcelany i brakuje mi kilku sztuk teraz do kompletu. Wiecie gdzie kupię ładną porcelanę ? Bo póki co znalazłam jeden sklep https://urodastolu.pl/ . Ale może coś polecicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otolka



Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 732

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam ponownie wszystkich. dostałam niedawno sprawdzony namiar na firmę zajmującą się wywozem śmieci i odpadów na terenie Wrocławia więc się z chęcią podzielę. łapcie - http://eko-logis.com.pl/wywoz-smieci-odpadow-wroclaw/ , jest duży wybór jeśli chodzi o kontenery, można bez problemu dopasować do własnych potrzeb, kontakt też bezproblemowy do tego przystępne ceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

ZamowMariana.pl



Dołączył: 05 Sie 2019
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firm jest wiele i to w każdym mieście. Jak znaleźć tę najlepszą? Tu znajdzeicie kilka wskazówek: https://zamowmariana.pl/. Zapraszam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, ja wlaśnie remontuje swój dom i okazuje się, że jest coś nie tak z kanalizacją. Bęe musiał chyba zamówić kogoś kto zajmuje się takimi uslugami jak Monitoring kanałów. Może znacie jakaś sprawdzoną firme, którą moglibyście mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, właśnie też przymierza się do całkiem konkretnego remontu w moim domu. Poszukuję więc firmy, która zajmuje cięciem betonu, ponieważ chce w jednym miejscu zrobić otwór na drzwi. Czy kojarzy ktoś z was firmę http://solutconstruction.pl/ciecie-betonu.html ? Bo zauważyłam, że oni świadczą w tym zakresie usługi. Zastanawiam się czy warto skorzystać z ich oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

danal



Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto zamówić sobie worek na gruz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Gębka



Dołączył: 10 Lis 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 12, 2019 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj ze specjalnej firmy, która zajmuje się wywozem gruzu i innymi odpadami z placu budowy Smile napewno znajdziesz w swojej okolicy taką firmę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Bukowiecki



Dołączył: 14 Lis 2019
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od tego są specjalistyczne firmy, które świadczą usługi wywozu gruzu i innych odpadów z rozbiórki domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Sob Lis 16, 2019 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok. Dzięki za porady. A czy ktoś z was planuje zakupić do swojego domu sztukaterię? Bo ja tak się zastanawiam nad tym... Chciałabym nudne ściany w moim salonie jakoś podkreślić. Właśnie znalazłam firmę https://www.wmb.pl/
. Ponoć jest to tani producent sztukaterii i u nich można zakupić wysokiej jakości artykuły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl