Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
pozycjonowanie strony

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

gieble



Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 4:23 pm    Temat postu: pozycjonowanie strony Odpowiedz z cytatem

Zrobiłem forum ogrodnicze i chce żeby trafiło do jak najwiekszej ilości osób, polecicie kogoś kto mi pomoże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

calisa



Dołączył: 09 Wrz 2016
Posty: 97

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku dasz sobie rade sam poszperaj na różnych stronkach o tym jak się to robi np. na search engine journal masz b. dużo wiedzy całkowicie za darmo. Dopóki twoja strona jest mała , a tym bardziej w tak niszowej branży nie potrzebujesz pomocy specjalisty i śmiało możesz samemu próbować, dodatkowo zdobędziesz trochę wiedzy, która na bank się przyda w życiu. Zaopatrz się też w telefon z dobrą baterią albo najlepiej w powerbanka, żeby móc monitorować wyniki nawet poza domem, ja mam taki
https://redcoon.pl/akcesoria/powerbank-huawei-ap007-srebrny
i bardzo dobrze mi się sprawuje Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to jedna rzecz, ale bardzo istotne jest też to, by prowadzić odpowiednie kampanie na portalach społecznościowych, w tym na facebooku. U mnie w firmie zajmuje się tym firma Digital Hill - https://digitalhill.pl/uslugi/content-marketing/kampanie-facebook-ads/ i śmiało mogę powiedzieć, że warto. Daje to oczekiwane efekty i można dobrze pozyskać klientów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 7:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy specjalizującej się w pozycjonowaniu. Korzystam z ich usług od wielu miesiecy i jestem bardzo zadowolony, a Wam polecam sprawdzić linkowanie oraz inne produkty z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pią Kwi 08, 2022 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy wiecie, ale wydaje mi się, że warto pomyśleć ogólnie o linkowaniu strony pod kątem pozycji, ale tylko wtedy, kiedy ona będzie w 100% ukończona. Nie mówię, że macie Bóg wie co wymyślać, ale zadbajcie o wygląd produktów, ich opisy, teksty na landing page i inne takie elementy. Ważna jest także intuicyjność www.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Paź 06, 2022 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat póki co ja się jeszcze nad takimi rzeczami nawet nie zastanawiałem, ale za to jestem zdania, że świetną opcją jest na pewno to aby wiedzieć jakie są najpopularniejsze portale społecznościowe w naszym kraju. Uważam, że fajnie o tych sprawach można przeczytać w https://lowiczanin.info/pl/651_materialy-partnera/295708_5-najpopularniejszych-portali-spolecznosciowych-w-polsce.html i właśnie takie sprawy są bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Lip 20, 2023 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poza wzmacnianiem pozycji strony w internecie, należy też postarać się, aby płynnie chodziła, miała intuicyjny, czytelny interfejs i po prostu zachęcała do zapoznania się z nią. Możesz taką mieć dzięki skorzystaniu z usług doświadczonej firmy. Pod adresem: https://manley.pl/strony-internetowe jest oferta firmy, która mogłaby się tym zająć, a dzięki dużemu doświadczeniu, efekt powinien Ci się podobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Czw Sty 18, 2024 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że na pozycjonowanie strony wpływa wiele aspektów, natomiast ja przychodzę z pytaniem o Shoplo i wprowadzanie takich rzeczy jak moduł płatności ratalnej. Dla przykładu https://iplatnosci.pl/ tutaj więcej informacji - dla kogo jest to najbardziej opłacalne? Moze ktoś dać kilka porad?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl