Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Domowe naprawy samochodu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Absorbedo

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 1:33 pm    Temat postu: Domowe naprawy samochodu Odpowiedz z cytatem

Planuję otworzyć przydomowy warsztat samochodowy, wiecie, taki dla znajomych i ludzi z okolicznych miejscowości. Niestety do najbliższego dużego miasta mamy trochę daleko, a jak ludziom zepsuje się samochód, to chcieliby mieć mechanika na miejscu Very Happy Kompletuję właśnie sprzęt i zastanawiam się nad modelem stacji lutowniczej, np takim: https://diolut.pl/stacja-lutownicza-hot-air-c-3_787_210.html. Ktoś mógłby coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda ci się porządna sprężarka która zapewni właściwe ciśnienie powietrza dla narzędzi pneumatycznych których w takich miejscach jest multum. Polecam zapoznać się z ofertą Almig https://www.almig.pl/ która specjalizuje się w tym zakresie produktowym. Na pewno posłuży ci ich sprzęt przez długie lata.
Powrót do góry

stella93

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ze wszystkim możemy przeskoczyć mechanika. Spraw takich jak wymiana koła, wymiana oleju czy płynu hamulcowego można się nauczyć, ale na przykład automatyczna skrzynia biegów wymaga jednak naprawy u specjalisty. To już wyższa szkoła jazdy, a do tego skomplikowany mechanizm. Grzebiąc samodzielnie możemy po prostu zepsuć wszystko, pogorszyć sytuację i tyle.
Powrót do góry

telemistrz

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie oferowane produkty do pielęgnacji lakieru są już na tyle zaawansowane że pozwalają wiele doraźnych zabiegów wykonywać samemu. Efekty nie przypominają już za to produktów z przeszłości. W domowym zaciszu garażu można naprawdę zdziałać wiele. https://e-lakiernik.net/ Nabłyszczanie, woskowanie i polerowanie, lakieru oraz felg potrafi przywrócić im dawną świetność.
Powrót do góry

Aleksandra1501

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest bardzo dobra oferta na części samochodowe https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/czesci-i-akcesoria/czesci-zamienne-detal.html
Powrót do góry

lidr

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie naprawy są bardzo ryzykowne według mnie
Powrót do góry

lucynka

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na samodzielne naprawy raczej bym się nie porywała, co najwyżej mogę zmienić piórka w wycieraczkach. Ja jeżdżę porche, a mój mąż ferrari więc działanie na własną rękę byłoby bardzo lekkomyślne. Naprawa Ferrari musi zostać przeprowadzona przez sprawdzony serwis i konkretnego mechanika. A jakby nie patrzeć czasem ciężko jest znaleźć i dobry serwis i mechanika.
Powrót do góry

batla

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie naprawiam samochodu samemu, według mnie to ryzykowne

kentinoo

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często sobie coś tam grzebie w moim domowym warsztacie przy moim samochodzie i teraz wpadł mi w sumie fajny pomysł, bo w sklepie https://www.fabertec.pl dostepne są okleiny samochodowe w dobrej cenie i chyba sobie okleję auto, co o tym sądzicie? To jest nadal w modzie? Hit czy kit? Smile
Powrót do góry

pinki

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie samochodów, zastanawiam się nad zamontowaniem instalacji gazowej, a konkretniej myślę nad BRC SQ32. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na ich temat, dodatkowo, mój tata sam zastosował takie rozwiązanie w swoim aucie i nie narzeka. Dzięki doskonałej integracji systemu, brak jest różnic pomiędzy jazdą na gazie, a jazdą na benzynie. Dodatkowo mamy pełną kontrolę nad emisją zanieczyszczeń - co mnie najbardziej przekonuje.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: