Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
nebulizacja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Częste problemy w ogrodzie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Glithrandil



Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:31 am    Temat postu: nebulizacja Odpowiedz z cytatem

Choroby chodzą po ludziach tak samo jak wypadki - jeszcze parę lat temu byłem okazem zdrowia, a teraz? Więcej czasu spędzam w kolejkach do lekarzy w przychodniach zamiast na świeżym powietrzu Embarassed
I właśnie podczas jednej z ostatnich takich wizyt dowiedziałem się, że będę musiał przechodzić nebulizację. Brzmi groźnie, do tego potrzebne są specjalistyczne urządzenia - coś jak na https://megamedic.pl/inhalatory/inhalator-nebulizatory widziałem - ale z tego co się wstępnie zorientowałem to tak naprawdę nic wielkiego: po prostu leki będą w aerozolu, do wdychania.

Ktoś przechodził nebulizację? Na czym to dokładnie polega, no i czy jest się czego bać Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

tadkrej



Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Częste problemy w ogrodzie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl