Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Potrzebuję adwokata?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

estera36



Dołączył: 01 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 01, 2017 12:40 pm    Temat postu: Potrzebuję adwokata? Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję znaleźć dobrego adwokata z Krakowa, znacie kogoś? Właśnie będę się rozwodziła z mężem i mamy majątek do podziału, dlatego chciałabym mieć jakąś pomoc ze strony prawnika. Znalazłam Kraków adwokat , znacie go może? Bo poszukuję właśnie jakichś opinii na jego temat. [/i]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

alea



Dołączył: 24 Sty 2017
Posty: 246

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2017 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Krakowa nie polecę ale gdyby ktoś szukał adwokata z Warszawy i okolic to ta kancelaria http://kancelaria-kopko.pl/porady-prawne/ jest godna polecenia, prowadzili moje sprawy niedawno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety jak jesteś zdecydowana na rozwód to najlepiej skorzystac z pomocy adwokata. Z reguly sprawy rozwodowe sa trudne i powoduja wiele stresu dlatego trzeba miec dobrego pełnomocnika. Od siebie moge polecic mecenasa Budrewicza. Prowadził rozwod mojej koleżanki. Jest bardzo dobry i skkuteczny. Zawsze stara sie obrac taką strategię aby sprawa zakończyła się korzystnie dla jego klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Mili33



Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 3:40 pm    Temat postu: adwokat Odpowiedz z cytatem

Polecam adwokata Pana Michała Walczaka z kancelarii Lipiński i Walczak. Szybko i skutecznie uporał się z moja sprawa rozwodową, z orzeczeniem o wine i podziałem majątku, co ważne za mnie załatwił większości formalności wiec obeszło się bez większego stresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Seyl



Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Sty 04, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Prawnik Katarzyna Siwiec, jest bardzo rzetelna i ani na chwilę nie zwątpiła w sprawę, z którą się do niej zwróciłam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

HilDigirdaa



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najlepiej iść do kogoś z polecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

mata



Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 144

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Ja też skorzystałam z pomocy kancelarii https://kancelaria-szip.pl/ bo polecało mi ją wiele osób i nie żałuję bo dzięki nim moje sprawy w sądzie zostały rozstrzygnięte na moją korzyść, sama bym sobie z tym na pewno nie poradziła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak w grę wchodzi rozwód to musi być dobra kancelaria i oby nie skończyło się ochroną majątku. Jeśli dojdzie do takiej sytuacji to wtedy korzystaj z tej kancelarii https://kancelarialexa.pl/ochrona-majatku/ bo to ich specjalizacja. Na poczatek i tak bym skorzystała z opcji bezpłatnej konsultacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Wisniewski



Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że najlepiej sprawdzi się kancelaria restrukturyzacyjna. Znam jedną dobrą http://fkk-kancelaria.pl/specjalizacje/prawo-restrukturyzacyjne/. Pomogli mi już wiele razy z wszelkimi problemami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2257

PostWysłany: Sro Maj 08, 2019 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cięzko znalezc dobrego adwokata, a niektorych sprawach warto skorzystac z profesjonalnej pomocy. Osobiście polecam adwokat podział majątku łódź , jezeli szukacie profesjonalnej pomocy adwokata to jest to oferta skierowana do Was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

myszka



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 283

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, potrzebuję pomocy dobrego prawnika. Mam za niedługo sprawę rozwodową i niestety nie obejdzie się bez niego a sama na pewno nie dam rady się bronić. Słyszałam, że warto zgłosić się do https://adwokat-luczak.pl/ , znacie może? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje i pomoc, gdyż bardzo mi zależy na czasie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MFisc



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście ci Pana Deptucha chyba najlepszy radca prawny kalisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 597

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz również skontaktować się z kancelarią adwocką www.bialystok-adwokaci.eu , która specjalizuje się w prawie w szerokim znaczeniu tego słowa. Przed nimi nie ma żadnych tajemnic względem prawa. Pomogą każdej osobie niezależnie od problemu i jego etapu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nardo



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adwokatem godnym polecenia jest Paweł Odolecki , prowadzi kancelarię w Ełku - http://adwokatodolecki.elk.pl/ , ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Jedną z wielu dziedzin prawa, w której się specjalizuje się Kancelaria jest właśnie prawo rodzinne. Delikatne sprawy rodzinne prowadzi z zaangażowanie, rzetelnie się do nich przygotowuje. Jest osobą empatyczną, który przede wszystkim dba o dobro klienta. Bardzo elastyczny (nawet nie ma określonych godzin pracy kancelarii bo wie, że pomocy prawnej może ktoś potrzebować o każdej porze).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

TWerciszek



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lis 26, 2019 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na całe szczęście nie potrzebuję adwokata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl