Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Gdzie kupić okna oraz drzwi do domu - Poznań

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 10:21 am    Temat postu: Gdzie kupić okna oraz drzwi do domu - Poznań Odpowiedz z cytatem

Witam!
Chciałbym zapytać Was czy są tutaj może osoby z Poznania i jeśli tak to czy jesteście mi w stanie pomóc w wyborze odpowiedniej firmy która mogłaby pomóc/doradzić w wyborze odpowiedniego modelu i do tego również zajmie się montażem? Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najpierw postanowiłem sprawdzić co firma Domega ma swojej ofercie z nowości itd. Fajnie, że stawiają przede wszystkim na kwalifikacje kadry i również krajowych producentów okien. Obsługa jest miła i chętnie pomagają podczas wyboru. Sprawdziliśmy z nimi całą ofertę na którą mogliśmy sobie pozwolić. Fajną ofertę ma OknoPlast, a do tego ustaliliśmy termin montażu. Cała współpraca przebiegła bez zarzutów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzielam pozytywną opinię poprzednika i również zgodzę się, że w przypadku wyboru dobrej jakości stolarki okiennej oraz drzwi to naprawdę jest w czym wybierać. Do tego dbają o sprawną realizację zamówienia, montażu i co do propozycji dostępnych w ofercie naprawdę nie ma się do czego przyczepić bo stawiają na najwyższą jakość wykończenia i porządne właściwości izolacyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna najlepiej jest zamawiać wraz z montażem bo później mogą być problemy. Tutaj https://okna.waw.pl/dlaczego-warto/montaz macie producenta który oferuje certyfikowany montaż który gwarantuje że wasze okna będą energooszczędne. Dodatkowo polecam ich bo są profesjonalni i mają dobrą obsługę klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wiedzieć na jakiego producenta warto postawić oraz jaka firma rzeczywiście będzie w stanie pomóc w realizacji zakupu oraz wykonania montażu. Mam nadzieję, że podejmiesz dobrą decyzję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Leszunioslaw



Dołączył: 14 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie wiem gdzie takie coś można kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

PiotrPil



Dołączył: 22 Lip 2019
Posty: 141

PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromne dzięki za Wasze podpowiedzi! W takim razie sprawdzam sobie firmę Domega i mam nadzieję, że już z ich pomocą w końcu ten etap prac będziemy mieli za sobą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skorzystaj z oferty firmy https://www.drutex.pl/ która zna się na produkcji okien jak nikt inny. Zresztą dlatego jest liderem rynku jeśli chodzi o stolarkę okienną i ma rzeszę oddanych klientów dla których stale rozszerza swoją ofertę o nowe produkty. Przekonują cię ceną i jakością i na pewno dostaniesz u nich odpowiedni produkt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

SebastianMM



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 411

PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co i jak jeszcze pojawią się z Twojej strony dodatkowe pytania to pisz, może uda nam się coś podpowiedzieć. Natomiast jeśli nie to czekamy na efekt końcowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Nie Wrz 29, 2019 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co na ulicy Jeżyckiej 27 znajduje się salon Magnat, w którym możesz zamówić zarówno okna jak i drzwi zewnętrzne. Mój brat tam zamawiał rok temu, ja byłem ostatnio zamówić do własnego domu bo widziałem realizację zamówienia w domu brata. Super jakość zarówno okien jak i drzwi, profesjonalna obsługa w salonie Magnat. Okna zarówno brat jak i ja wybieramy z Oknoplast ja skusiłem się na nowe okna Prismatic, natomiast drzwi są aluminiowe z Aluhaus. Zarówno okna jak i drzwi będą u mnie w kolorze antracytu więc będą ładnie pasować do siebie. Idź sobie do Magnat, z tego co wiem w Poznaniu jest jeszcze salon Domega też ludzie zadowoleni są z obslugi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Joasia89



Dołączył: 23 Lip 2019
Posty: 77

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SebastianMM napisał:
Nie ma za co i jak jeszcze pojawią się z Twojej strony dodatkowe pytania to pisz, może uda nam się coś podpowiedzieć. Natomiast jeśli nie to czekamy na efekt końcowy!


Dokładnie i czekamy na twoją wypowiedź na koniec realizacji. Trzymamy kciuki, aby się udało i żeby żadne problemy podczas prac się nie pojawiły. Pozdrawiamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Wto Sie 25, 2020 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam o Magnat, że bardzo fajnie jeśli chodzi o obsługę natomiast ja zamawiałam w Domega, bo już nam znajomi tam umówili ze sprzedawcą i też jesteśmy zadowoleni. Szybka wycena, załatwienie wszystkiego. My również wybraliśmy okna firmy Oknoplast, a konkretnie model winergetic premium, czyli energooszczędny profil dla zmniejszenia utraty ciepła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Czw Maj 05, 2022 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spośród wielu dostępnych ofert w sklepach internetowych to zastanawiam się nad kilkoma i chciałbym Wam podesłać ofertę https://www.creadoor.pl żebyście ewentualnie sprawdzili jakie modele mają w sprzedaży i podpowiedzieli czym warto kierować się przy wyborze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Czw Sie 18, 2022 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całą stolarkę otworową ma w swojej ofercie firma KMT. Ja od nich mam drzwi stalowe i jestem bardzo zadowolony. Super drzwi, dobrze izolujące jeśli chodzi o ciepło, spełniają warunki programu czyste powietrze (można ubiegać się o dofinansowanie nawet do 60% ceny drzwi). Jest to model Plus 75 - ale wybór jeśli chodzi o modele, wzory i kolory firma ma bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl