Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
pomysl na ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród latem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

adrinai



Dołączył: 08 Sie 2019
Posty: 2

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie sprawdź portal https://dkhome.pl/ na którym znajdziecie wiele przydatnych porad w zakresie aranżacji ogrodu. Od nich dowiedziałem się m.in jak pielęgnować róże, czy jak dobrać podkaszarkę. Może Tobie również się przyda, pozdrawiam i trzymam kciuki za piękne wykonanie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że ważne będzie dobrze dobrane oświetlenie do ogrodu. Nie może być za mocne ani zbyt słabe no i ważne żeby wkomponowały się w otoczenie. Jak dobrze kojarzę chyba firma Alumast miała takie oświetlenie w ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2118

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No słuchajcie tutaj https://vimine.pl/meble-na-taras macie ofertę pięknych mebli tarasowych które nadadzą się również do ogrodu. Takie same meble zamówiła sobie moja siostra kilka miesięcy temu i jest z nich zadowolona, chwaliła mi je nie raz. Sam siedziałem na nich i wiem że są wygodne oraz wyglądają na żywo pięknie. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

astronom napisał:
Myślę że ważne będzie dobrze dobrane oświetlenie do ogrodu. Nie może być za mocne ani zbyt słabe no i ważne żeby wkomponowały się w otoczenie. Jak dobrze kojarzę chyba firma Alumast miała takie oświetlenie w ofercie.


Jak szukasz czegoś innowacyjnego w dziedzinie oświetlenia to sprawdź propozycję Alumast https://www.alumast.eu/produkty/smartpole/slupy-smart-design/ Świetne rozwiązanie i można je pięknie wykorzystać w aranżacji otoczenia. Koniec z brzydkimi metalowymi słupami na rzecz designerskiego oświetlenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym, którzy posiadają swoje duże piękne ogrody bardzo zazdroszczę, bo ja niestety mam mieszkanie w bloku i choć chcę mieć swój prywatny warzywniak to muszę jeszcze trochę poczekać na to wygląda... najgorsze, że nawet działki nie mam. Zastanawiam się nad jej kupnem tylko wydaje mi sie, ze jej koszt przechodzi moje finansowe oczekiwania ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wbrew pozorom zaprojektowanie ogrodu wcale nie jest takie proste. Aby dobrać rośliny trzeba sie na tym naprawdę dobrze znać. Jesli nie wiecie jak zabrać się za projektowanie ogrodu to skorzystajcie z pomocy firmy zajmującej się aranżacją zieleni. Dzięki profesjonalnemu projektowi będziecie mieli ogród spełniający Wasze oczekiwania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kamilrzepinski



Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 18

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze fajnie w ogrodzie wygląda ściana oporowa, mi się podobają takie https://www.mury-oporowe.pl/sciany-mury-oporowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lipka75



Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajną propozycją na chłodne wieczory są promienniki podczerwieni, dzięki którym możemy spędzać długie chłodne wieczory na tarasie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

MAŁPISZON



Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 7

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe. Nieźle mieć własny plac zabaw we własnym ogrodzie. Rodzice mogą spokojnie obserwować z leżaczków jak dziecko się bawi. Dobry pomysł to również kolorowy plac zabaw do ogrodu jak tutaj

Ostatnio zmieniony przez MAŁPISZON dnia Pon Mar 23, 2020 3:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

terenial



Dołączył: 02 Paź 2019
Posty: 1
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim ogrodzie z pewnością będzie palenisko i miejsce na grill i kącik zapełniony meblami ogrodowymi. Marzą mi się drzewka w odmianie karłowatej. Oczko wodne też byłoby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

shakira55



Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 139

PostWysłany: Sro Paź 02, 2019 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to postawić na ogród i jego pielęgnację, która będzie spełniasz nasze oczekiwania. Postawą jest dobry nawóz. Ze swojej strony polecam nawóz uniwersalny który sprawdzi się w ogrodzie przydomowym jak również jako część ochrony roślin domowych czy balkonowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 971

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi szalenie podobają się w ogrodzie huśtawki. To takie miejsce w którym zdecydowanie można sobie odpocząć. Ja przy szukaniu inspiracji do mojego ogrodu znalazłam taką https://botanic.com.pl/ brązową huśtawkę. Nic się z nią raczej nie bedzie działo, bo jest dobrej jakości, a pięknie sie prezentuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

czarnadama



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 129

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy ogród zimowy https://www.facebook.com/ogrodyzimowenetpl jestem bardzo zadowolona z tego że się zdecydowałam na budowę ogrodu zimowego był to świetny wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o wyposażenie dobrej jakości do ogrodu to myślę, że teraz mamy idealny czas aby przygotować się na wiosnę w swoim ogrodzie. Ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić Wam abyście zwrócili uwagę na ofertę https://esklep24.pl/dom-i-ogrod-wozki-ogrodowe-c-317_426.html gdzie znajdziecie mnóstwo propozycji w tym również wózki ogrodowe do wygodnego przewożenia różnych rzeczy i tych które jednak swoje ważą. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Ogród latem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl