Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Domowe naprawy samochodu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Absorbedo



Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 1:33 pm    Temat postu: Domowe naprawy samochodu Odpowiedz z cytatem

Planuję otworzyć przydomowy warsztat samochodowy, wiecie, taki dla znajomych i ludzi z okolicznych miejscowości. Niestety do najbliższego dużego miasta mamy trochę daleko, a jak ludziom zepsuje się samochód, to chcieliby mieć mechanika na miejscu Very Happy Kompletuję właśnie sprzęt i zastanawiam się nad modelem stacji lutowniczej, np takim: https://diolut.pl/stacja-lutownicza-hot-air-c-3_787_210.html. Ktoś mógłby coś polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyda ci się porządna sprężarka która zapewni właściwe ciśnienie powietrza dla narzędzi pneumatycznych których w takich miejscach jest multum. Polecam zapoznać się z ofertą Almig https://www.almig.pl/ która specjalizuje się w tym zakresie produktowym. Na pewno posłuży ci ich sprzęt przez długie lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

stella93



Dołączył: 15 Lis 2018
Posty: 209

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ze wszystkim możemy przeskoczyć mechanika. Spraw takich jak wymiana koła, wymiana oleju czy płynu hamulcowego można się nauczyć, ale na przykład automatyczna skrzynia biegów wymaga jednak naprawy u specjalisty. To już wyższa szkoła jazdy, a do tego skomplikowany mechanizm. Grzebiąc samodzielnie możemy po prostu zepsuć wszystko, pogorszyć sytuację i tyle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

telemistrz



Dołączył: 27 Maj 2019
Posty: 559

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie oferowane produkty do pielęgnacji lakieru są już na tyle zaawansowane że pozwalają wiele doraźnych zabiegów wykonywać samemu. Efekty nie przypominają już za to produktów z przeszłości. W domowym zaciszu garażu można naprawdę zdziałać wiele. https://e-lakiernik.net/ Nabłyszczanie, woskowanie i polerowanie, lakieru oraz felg potrafi przywrócić im dawną świetność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksandra1501



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 90

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest bardzo dobra oferta na części samochodowe https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody/czesci-i-akcesoria/czesci-zamienne-detal.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lidr



Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie naprawy są bardzo ryzykowne według mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lucynka



Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 387

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na samodzielne naprawy raczej bym się nie porywała, co najwyżej mogę zmienić piórka w wycieraczkach. Ja jeżdżę porche, a mój mąż ferrari więc działanie na własną rękę byłoby bardzo lekkomyślne. Naprawa Ferrari musi zostać przeprowadzona przez sprawdzony serwis i konkretnego mechanika. A jakby nie patrzeć czasem ciężko jest znaleźć i dobry serwis i mechanika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

batla



Dołączył: 02 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie naprawiam samochodu samemu, według mnie to ryzykowne
_________________
hostessy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często sobie coś tam grzebie w moim domowym warsztacie przy moim samochodzie i teraz wpadł mi w sumie fajny pomysł, bo w sklepie https://www.fabertec.pl dostepne są okleiny samochodowe w dobrej cenie i chyba sobie okleję auto, co o tym sądzicie? To jest nadal w modzie? Hit czy kit? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Nie Paź 13, 2019 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będąc w temacie samochodów, zastanawiam się nad zamontowaniem instalacji gazowej, a konkretniej myślę nad BRC SQ32. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na ich temat, dodatkowo, mój tata sam zastosował takie rozwiązanie w swoim aucie i nie narzeka. Dzięki doskonałej integracji systemu, brak jest różnic pomiędzy jazdą na gazie, a jazdą na benzynie. Dodatkowo mamy pełną kontrolę nad emisją zanieczyszczeń - co mnie najbardziej przekonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

janco



Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 3

PostWysłany: Wto Paź 15, 2019 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalacja dobrej jakości. BRC bardzo często jest montowana jako tzw instalacja fabryczna do nowych aut, więc samo to o czymś świadczy. Do tego jest na podzespołach pochodzących od jednego producenta. Moim zdaniem dobry wybór jeśli chodzi o LPG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

damian332



Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zepsuł mi się samochód i miałem bardzo dużo problemów.Jeśli ktoś chce poznać firmę która mi pomogła to proszę odwiedźcie ich stronę .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma się trochę pojęcia o mechanice pojazdowej to można samodzielnie naprawić niektóre awarie samochodu. Wiadomo, że do tego potrzebne są odpowiednie części bo bez nich trudno usunąć usterkę. Duży wybór części znajdziecie tu. To strona sklepu motoryzacyjnego France Car, który specjalizuje się w sprzedaży części do aut francuskich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

11AdAmZeR



Dołączył: 27 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś się zna to czemu nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wawelo



Dołączył: 27 Paź 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 6:25 pm    Temat postu: Witam Odpowiedz z cytatem

siemka witam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Informacje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl