Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jak odzyskać utracone pliki notatnika?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

fywemuki



Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 4:26 am    Temat postu: Jak odzyskać utracone pliki notatnika? Odpowiedz z cytatem

Czasami dokumenty Notatnika można łatwo zgubić, ponieważ nie oferuje automatycznego zapisu i tworzenia kopii zapasowych plików.
Przyczyny utraty plików Notatnika
Notatnik to edytor tekstu, który można wykorzystać do tworzenia podstawowych plików z rozszerzeniem .txt.
Czasami często nie zauważamy zarządzania Notatnikiem na komputerze, powodując usunięcie lub utratę pliku Notatnika z powodu nieprawidłowego działania.
Istnieją inne przyczyny, takie jak nagła awaria zasilania, nagłe wyłączenie systemu, zawodne narzędzia innych producentów, konflikty oprogramowania, nieprawidłowe zakończenie pliku Notatnika itp., Które mogą również spowodować utratę plików Notatnika.
 
Jak odzyskać utracone pliki notatnika?
Najpierw sprawdź, czy masz kopię zapasową pliku Notatnika lub spróbuj przywrócić go, sprawdzając Kosz. Jeśli przypadkowo usunąłeś lub usunąłeś pliki Notatnika / tekstu / .txt z komputera i usuniętą kopię zapasową, nawet wyczyściłeś kosz, nie martw się. Nadal masz możliwość przywrócenia trwale usuniętych plików tekstowych za pomocą Bitwar Data Recovery.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

hendev



Dołączył: 07 Wrz 2019
Posty: 2

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2019 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2567

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam natomiast korzystać z chmury i tam wrzucać swoje dokumenty. Od kiedy ja utracilem pewien wazny dokument wlasnie w ten sposob zaczalem zajmowac sie dokumentacja. O dziwo taki sposob jest w dzisiejszych czasach najbezpieczniejszy. Polecam poczytac o tym np tutaj https://fordata.pl/badanie-due-diligence-spolki-na-czym-dokladnie-polega/ Daj znac co o tym sądzisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Dawid44



Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 1460

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie ja raczej się takimi rzeczami nigdy nie przejmowałem i dla mnie na ten moment najważniejsze jest aby wdrożyć nowe rozwiązania IT w firmie. Jak nawet widziałem już na stronie https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ to faktycznie sam elektroniczny obieg dokumentów jest bardzo fajną sprawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Problemy techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl