Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Weekend na Mazurach?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

poollannika



Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 24

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 2:27 pm    Temat postu: Weekend na Mazurach? Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiesz gdzie spędzić wolny weekend z rodziną, a chciałbyś aby był on niepowtarzalny to świetną opcją będą Czartery jachtów na Mazurach Poczuj sie jak prawdziwy kapitan swojej łodzi i pożegluj w siną dal!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karol44356556



Dołączył: 18 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 18, 2019 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za dwa miesiące będę spędzał weekend na Mazurach.Uważam że ten weekend będzie bardzo ciekawy i każdemu ten weekend się spodoba.
_________________
softlan niebieski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Sob Lip 27, 2019 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może wyjazd do Olsztyna na weekend? Słyszałam, że jat tam na prawdę bardzo ładnie. Tutaj http://gazetaolsztynska.pl/584210,Ile-kosztuje-weekend-w-Olsztynie.html dowiesz się ile kosztowałby Cię taki wyjazd na weekend, ale moim zdaniem jest to na prawdę ciekawe rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

ARetrorostywny



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze ani razy w życiu nie byłem na Mazurach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Czw Maj 19, 2022 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiedzielibyście na wyjazdy incentive właśnie w takim miejscu? A może macie inne pomysły na urlop firmowy? Ja już nawet myślałam nad tym, aby się zgłosić do firmy http://www.aplanet.pl/wyjazdy-motywacyjne/ - oni zajęliby się dla mnie organizacją takiego wyjazdu. Też nie byłby to głupi pomysł, nieprawdaż?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Alvin



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 154

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nigdy nie byłem na Mazurach. Chętnie spędził bym parę dni w jakimś fajnym hotelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nardo



Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 121

PostWysłany: Pon Paź 24, 2022 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mazury to świetne miejsce na wypoczynek i to niezależnie od pory roku. My w tym roku byliśmy w Hotelu Mrągowo Resort Spa - https://mragoworesort.pl. Doskonałe miejsce na weekendowy wypad jak i na dłuższy pobyt. Hotel położony malowniczo nad jeziorem Czos. Komfortowe warunki, super obsługa, eleganckie restauracje z pysznymi daniami. Baza zabiegowa bardzo bogata - przeróżne masaże, baseny mineralne, spa, zabiegi relaksacyjne i upiększające (super pomysł na jakąś rocznicę ślubu).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Nikola91



Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 2570

PostWysłany: Sro Gru 21, 2022 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę wam polecić hotel na mazurach gdzie możecie przyjechać z psem https://www.hotelstbruno.pl/aktualnosci/mazury-z-psem-czyli-hotel-st-bruno-otwarty-na-pieski/ . Zwierzęta są akceptowane w coraz większej liczbie hoteli i restauracji, co jednak nie oznacza, że nie należy przestrzegać pewnych zasad. Niezależnie czy podróżujemy pociągiem, czy autem i jak bardzo jesteśmy przekonani o dobrym wytresowaniu swojego psa, należy mieć przy sobie smycz, obrożę, kaganiec lub halter, czyli obrożę uzdową. Pamiętajmy, że pies na nowym terenie może zachowywać się inaczej niż w dobrze zwanym sobie miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

maciejka



Dołączył: 30 Lip 2019
Posty: 276

PostWysłany: Pon Sty 23, 2023 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak, bo można powiedzieć, że dzięki temu sprawdzimy sobie na przykład idealne miejsca na podróże. I pod tym względem też poradzę Wam, żebyście zerknęli na przykład na coś takiego jak platformy pływające nad wodą. To zdecydowanie najlepsza możliwość, każdy ma w tym względzie sporo podpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl