Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Akcesoria do samochodów dla profesjonalistów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

sandersania



Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 40

PostWysłany: Pią Maj 25, 2018 7:20 am    Temat postu: Akcesoria do samochodów dla profesjonalistów Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich zmotoryzowanych!

gdzie w przytepnej cenie nabędę oświetlenie samochodowe do samochodu? Szukam czegoś internetowo - co o tym sądzicie? Macie jakieś doświadczenia w tej materii? Każda pomoc się przyda!

Liczę na was Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o części samochodowe związane z oświetleniem (i nie tylko) to nieodłącznym elementem na wyposażeniu każdego samochodu powinien być zapasowy komplet bezpieczników. Różnie to w trasie bywa i w razie przepalenia się jakiegoś bezpiecznika dany obwód może nie działać (np. nie działają kierunkowskazy czy wycieraczki) co może być bardzo niebezpieczne podczas jazdy. Dobrej jakości bezpieczniki możecie zamówić w sklepie MS Elektronik https://mselektronik.pl/bezpieczniki-i-akcesoria . Tu znajdziecie bezpieczniki o różnych parametrach pasujące do większości modeli aut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to warto w takim razie również postawić na wysokiej jakości wycieraczki samochodowe. W mojej opinii na ten moment zdecydowanie dobre są te płaskie. Ja teraz testuję wycieraczki Standard i muszę przyznać, że mają się czym w Visee pochwalić. Mają metalowe mocowanie wycieraczki do ramienia, a do tego co mnie rzeczywiście zaskoczyło to równomierne zużycie na całej długości. Jeszcze zostało sprawdzenie trwałości ale to pewnie jeszcze kilka miesięcy i dam znać jak to wygląda już w długiej perspektywie czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o tego typu akcesoria chodzi to zajrzyj sobie jeszcze na stronę https://autonablask.pl/ranking-past-polerskich-ktore-wybrac/ . Co prawda sam link dotyczy rzeczy, która mnie interesowała, jednak na stronie znajdziesz wiele fajnych rzeczy. Mają ogromny wybór różnego rodzaju kosmetyków czy chemii samochodowej w bardzo przystępnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

otylia4



Dołączył: 03 Wrz 2017
Posty: 222

PostWysłany: Nie Maj 02, 2021 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli sam zamierzasz dbać o porządek w aucie to na pewno przyda Ci się odkurzacz do samochodu, na stronie https://www.oleole.pl/artykuly/wszystkie/artykul-5-najlepszych-odkurzaczy-samochodowych.bhtml znajdziesz porady jak taki wybrać. Są tam wskazane modele na które warto zwrócić uwagę, sama mam jeden z nich i sprzątanie auta z jego pomocą najmuje dosłownie kilka chwil.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

rose



Dołączył: 02 Lip 2019
Posty: 970

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to czy jesteście profesjonalistami czy nie, są rzeczy na które zawsze warto stawiać - i mówię tu naprawdę o dobrej jakości. Tyczy się to chociażby światła do jazdy dziennej Gdzie kupujecie swoje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

piękna



Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 347

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka. Jak już mowa o częściach samochodowych to tak się składa, że ja aktualnie poszukuję wycieraczki samochodowe Renault i to wiecie takiej lepszej jakości. Bo do tej pory kupowałam takie marketowe wycieraczki ale one w ogóle nie zdają egzaminu no i bardzo szybko zużywają się. Dlatego też zdecydowałam się na zakup takich droższych ale bardziej trwałych wycieraczek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

perki



Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 242

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie podziwiam, że sami się za takie tematy bierzecie, ja zdaję się na doświadczenie mojego serwisu. Mechanik Ferrari Katowice z usług którego korzystam, zna się na rzeczy. W moim wozie absolutnie ogarnia wszystko i nie musze się o nic martwić. Ani o części, ani o opony. Usterki są szybko wyłapywane, a to najważniejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ergonza



Dołączył: 07 Paź 2019
Posty: 161

PostWysłany: Pią Paź 08, 2021 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre opony są bardzo ważne w każdym aucie. Sprawdźcie sobie może dziś bieżnik w waszych, czy może już nie przyszedł na nie czas. Ja to właśnie tak musze niestety kupić coś nowego na zimę, na przeglądzie mi to wyszło. Opony zimowe znalazłam już na https://www.ceneo.pl/Opony_zimowe/Srednica:14.htm Na ceneo można łatwo porównać wiele sklepów, ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

kentinoo



Dołączył: 15 Sie 2019
Posty: 1543

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest to żeby samochód był sprawny. Gdy pojawiły się u mnie z elektroniką problemy to od razu do warsztatu https://mmtuning.com.pl/elektromechanika-i-elektryka-samochodowa-w-poznaniu/ oddałem swój samochód żeby przeprowadzili diagnostykę i naprawili usterki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

malika



Dołączył: 29 Wrz 2018
Posty: 244

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój samochód kupiony w salonie Porsche Centrum Sopot nie wymaga żadnych dodatkowych akcesoriów. Wszystko co chciałam żeby było, zostało wybrane na etapie konfiguracji auta z dużą i profesjonalną pomocą doradcy. Decyzja o kupnie Macana była w 100% słuszna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Immortal



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 393

PostWysłany: Wto Lut 08, 2022 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak miałem problem z turbosprężarką to oddałem auto do AMserwis w Trójmieście. Mają świetnych specjalistów i szybko poradzili sobie z awarią.
_________________
Domy Szkieletowe Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

pinki



Dołączył: 10 Paź 2019
Posty: 1294

PostWysłany: Nie Lut 20, 2022 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez pinki dnia Pią Kwi 29, 2022 6:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kinder123



Dołączył: 08 Mar 2019
Posty: 2258

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie sprawdźcie na ofertę jaka jest na stronie https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html to salon Hondy, gdzie pracują eksperci z branży, oni pokażą wam oraz wytłumaczą wszystko tak byś miał najlepszy zgodny ze swoimi potrzebami samochód
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 967

PostWysłany: Wto Sie 02, 2022 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro szukacie profesjonalne i bardzo dobre części, to na pewno też warto wspomnieć tutaj o firmie https://tomexbrakes.pl/ . Tam dostaniecie najlepsze według mnie artykuły do układu hamulcowego. W wolnej chwili możecie im się przyjrzeć i wybrać to co was interesuje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl