Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Budowa domu - jaki dach?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Sob Lut 10, 2018 10:27 am    Temat postu: Budowa domu - jaki dach? Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was zna się może trochę na pokryciach dachowych? Właśnie staram się wybrać coś dobrego i solidnego i nie wiem na jakie rozwiązanie się zdecydować. Czy według was blachodachówka z posypką ceramiczną to dobry wybór? Może ktoś z was ma taką na swoim dachu i powie mi jak się ona spisuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

impresor



Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 41

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie o niebo lepiej jest po prostu kupić dom na gotowym osiedlu. Weźmy jako przykład http://nowezlotniki.pl/ - jest to rozwiązanie po prostu tańsze, a przy tym znacznie wygodniejsze. Dlatego warto to wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 508

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że podpowiadacie jakie pokrycie ale co z konstrukcją? Jaka macie więźbę? Ja zastanawiam się nad wiązarami prefabrykowanymi. Mam na mysli wiązary wykonane w technologii płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary-w-technologii-plytek-kolczastych . Ktoś z Was ma je u siebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Czw Maj 31, 2018 5:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie takiego domu i zajmowaniu się dachem, na pewno przyda się dobra firma jak ta http://www.ruboscaffolding.com/ , która sprzedaje rusztowania. Dzięki temu będzie można bezpiecznie pokryć dach wybranym materiałem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

wsciwekla



Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 40

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli budujesz dom to zastanów się nad dobrym producentem uszczelek do uszczelnienia instalacji wodnej. Dobrym producentem uszczelek jest http://www.becker-uszczelnienia.pl/ Dzieki jego materiałom będziesz mógł spać spokojnie o brak awarii przez długie lata. Uwzględnij to w projekcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

wojo900



Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 2157

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem w trakcie budowy domu i do tej pory najtrudniejszym okazał się dla mnie wybór szamba. Myślę, że ja zdecyduję się na szambo od producenta oferującego się na stronie: https://nowoczesneszamba.eu/szamba-betonowe-zabrze/ , gdyż cieszy się on świetnymi opiniami, a jego ceny są bardzo atrakcyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

gardenik



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 7

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co jakiś czas trzeba robić generalny remont domu i także ocieplenie go jest bardzo ważne. Tutaj zobacz można znaleźć fachowca i firmę, która się zajmuje tym. Solidnie ocieplony dom będzie cieplejszy. Warto zainwestować w ocieplenie. Elewację na pewno też można wymienić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Czw Maj 30, 2019 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwykła blachodachówka najlepiej się spisuje. Wytrzymała i cenowo w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

landrynka88



Dołączył: 14 Sie 2018
Posty: 600

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O super porady. No, a kto pochwali się jak będzie wyglądał wasz dom? Czy może jest tutaj ktoś kto buduje dom według projektu Zosia 5 https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-5 ? Bardzo mi się podoba taki dom. Wygląda ładnie i przytulnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

JingleJungle



Dołączył: 31 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... Może płaski? Teraz są w modzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Aleksandra1501



Dołączył: 02 Gru 2018
Posty: 90

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak skonczysz z dachem to zajmuj się porządnie podłogami. Bo one się szybku zużywają i nie warto oszczędzać. Koleżanka kupiła najtańsze produkty, słabej jakosci i teraz niespełna 2 lata po użytkowaniu musi już robić cyklinowanie poznań Także warto dołożyć zeby było na dłużej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 215

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planując budowę domu trzeba się zastanowić, czy będziecie budować z firmą czy samodzielnie. Jeśli to drugie to dużo wczesniej warto rozejrzeć się za sprzętem budowlanym. Elementy takie jak zestawy szalunkowe oraz elementy szaunków typu blaty szalunkowe, dźwigary, podpory, sklejki, ściągi szalunkowe możecie wypożyczyć od firmy ABC Szalunki. Wiadomo, ze taki sprzęt więcej do niczego Wam się nie przyda więc nie ma sensu tracić pieniędzy na ich zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat szukając odpowiedniego pokrycia dachowego oraz akcesoriów do wykonania porządnego dachu na lata, to polecam koniecznie zwrócić uwagę na ofertę Braas, gdzie znajdziesz wszystko przy dachówce (również w szerokim wyborze modeli oraz kolorów) i blachodachówce w dwóch propozycjach Decra oraz Quadro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jest dachówka. Klasyczna dachówka, która jest według mnie najlepszym wyborem na dach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

burza



Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 976

PostWysłany: Czw Paź 31, 2019 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z konstrukcją dachu? Czy już wiecie na jakie rozwiązanie się zdecydować? Słyszałam ostatnio, że dach z prefabrykowanej konstrukcji https://mgdachy.pl/prefabrykacja-konstrukcji-drewnianych/
jest tak samo trwały jak ten z tradycyjną więźbą. Czy zgadzacie się z tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl