Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

 
Jakie okna do domu?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość

Inai



Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 235

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 6:22 am    Temat postu: Jakie okna do domu? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie nad wymianą okien, jednak nie wiem na jakie powinnam sie zdecydować. Podpowiedzcie mi proszę, które z okien dostępnych tutaj http://www.okna-pasywne.pl/ będa według was najlepszym wyborem? Oczywiście chodzi o okna antywłamaniowe!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

malyna



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że to bardzo dobry wybór. Pomyśl także o wypełnieniu które będzie się sprawować przez długie lata, bez obaw że coś za chwilę będzie nie tak. Według mnie dobrym rozwiązaniem są płyty warstwowe cena do każdego zamówienia jest dobierana w sposób indywidualny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

astronom



Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 843

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepsze są okna zespolone.Wiem ze producentem ich jest Drutex. Znajdziesz u nich i inne propozycje. Sa najlepszym producentem okien, drzwi na naszym jak i na europejskim rynku. Sprawdź sobie ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Pasterka



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 496

PostWysłany: Wto Lis 27, 2018 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór okien jest spory bo producentów na rynku jest wielu. Zanim jednak zdecydujecie się na kosztowną wymianę rozważcie naprawę i uszczelnienie swoich okien. Z reguły koszty są dużo niższe a efekt bardzo dobry. Bardzo dobre usługi serwisowe wykonują fachowcy z firmy Serwis Meteo. Więcej o ich ofercie znajdziecie na stronie serwismeteo.pl . Myślę, że przed podjęciem decyzji o wymianie okien warto się z nimi skontaktować i umówić na ocenę stanu obecnych okien i możliwości ich regeneracji oraz wykonanie kosztorysu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

aleks454



Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 107

PostWysłany: Pon Gru 31, 2018 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie drzwi wejściowych to polecam sprawdzic oferte http://www.drzwi-pasywne.pl .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

lapkow



Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 604

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A na jakie okna się decydujecie PCV czy drewniane jak te - https://www.oknapointa.eu/okna/okna-drewniane ? Wiadomo, że drewno jest trochę tańsze, ale jednak jest to solidniejszy materiał. Teraz dużo okien jest typu enrgy. Warto w takie zainwestować, bo utrata ciepła z domu przez nie jest już naprawdę mikroskopijna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

UnIsOn



Dołączył: 19 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna przesuwne są całkiem fajną opcją. Powiedziałbym nawet, że dość nowoczesną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

monika91



Dołączył: 06 Lut 2019
Posty: 292

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz dom pasywny to musisz mieć okna do domu pasywnego, natomiast jeśli Wasz dom jest wybudowany według zasad klasycznego budownictwa to nie ma sensu kupować okien do domów pasywnych. Mają one inne parametry chodzi głównie o współczynnik utraty ciepła, który w przypadku okien do domów pasywnych ma zupełnie inną wartość niż do normalnego budownictwa. Jeśli będziesz mieć ogrzewanie w domu to nie ma sensu, by okna były tak "ciepłe" jak w przypadku pasywnych ale muszą odpowiednio izolować to wiadomo. Mnie i mężowi w jednym z salonów z oknami spodobały się okna Winergetic Premium Passive firmy Oknoplast ale jak się okazało model tego okna był dedykowany do domów pasywnych. Na szczęście producent oferuje takie same okna dedykowane do klasycznego budownictwa. Spodobał nam się ten profil bardzo, ponieważ od zewnętrznej strony profil był zaokrąglony co świetnie wygląda z zewnątrz, natomiast wewnątrz okna miały klasyczny wygląd. Bardzo nam się to spodobało i wielu naszych znajomych pyta się o nasze okna, ponieważ świetnie się prezentują Smile My zdecydowaliśmy się na okna PVC, są trwałe, solidne i w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

TomaSnY



Dołączył: 25 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No chyba okna z pcv są najlepsze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolinka



Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 611

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już bierzesz się za wymianę okien to pamiętaj aby wymienić też drzwi wejściowe na drewniane porządnej marki jak ta http://www.art-tom.pl/ Mają bogaty wybór i wysoką jakość która wynika z wieloletniego doświadczenia na rynku. Polecam zapoznać się z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Ogrodniq



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 211

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre okna produkuje firma Drutex. Okna od nich można zamówić w salonie NoweOkna http://noweokna.pl/okna w Warszawie. Poza sprzedażą okien salon zajmuje się także profesjonalnym montażem. Dostępne są 3 opcje montażu - standardowy, trójwarstwowy i w warstwie ocieplenia. Salon Nowe Okna pomaga klientom w doborze najlepszych okien w jak najkorzystniejszej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

MirekWil



Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 162

PostWysłany: Sro Lip 17, 2019 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas wyboru warto kierować się jak najlepszym stosunkiem jakości do ceny, dlatego podczas poszukiwań koniecznie odwiedź firmę Anex Okna w ofercie której znajdziesz szeroki wybór propozycji zarówno wersji PCV, Aluminiowych, czy drewnianych. Poza tym można liczyć na fachowe wsparcie obsługi klienta i sprawnie przeprowadzoną realizację wraz z montażem. Nie miałem co do nich praktycznie żadnych zastrzeżeń i cała stolarka jest już na swoim miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

karolpelc



Dołączył: 29 Maj 2019
Posty: 91

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu są klasyczne okna plastikowe. Drewniane są dużo cięższe, oraz droższe, no i trzeba o nie dbać poprzez impregnację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

Kirivadi



Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 893

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sensu wydziwiania z oknami, jeśli w domu jest normalnie ogrzewanie zimą. Tak jak w moim przypadku, mam kocioł na węgiel, ktorym ogrzewam cały dom. Nie jestem z tego dumna, chcę więc teraz dorzucić do tego trochę ekologii, a konkretnie zakupić zestawy solarne z kolektorami https://www.hewalex.pl/oferta/zestawy-solarne-z-kolektorami-plaskimi/ . Chciałabym zakupić taki zestaw, który będzie wstanie wspomóc ogrzewanie zimą. Różnica w cenie niewielka, warto zainwestować. W takim przypadku okna mogą być klasyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość

słodziak



Dołączył: 26 Lip 2018
Posty: 197

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym z energooszczędnością nie przesadzał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna : Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
 
(c) Intersid.pl | Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Gardenplanet
43-430 Harbutowice 17
telefon kom.: 512 211 033
tel./fax: +48 33 816 88 44
e-mail: biuro@gardenplanet.pl